• Fashion News  • 6 aktuálních módních trendů, které budou nepřehlédnutelné po celé jaro

6 aktuálních módních trendů, které budou nepřehlédnutelné po celé jaro

S příchodem jara vítáme i příchod letošních trendů, které nás budou během tohoto období doprovázet. Milovníci módy jistě ocení, že mohou své zimní bundy odložit na nějakou dobu hluboko do skříně a mohou zabrousit tak konečně po něčem jiném. Co nám jaro 2020 nabídne z pohledu módy a jakých trendů se dočkáme letos?

Nikdy neumírající trenčkot

Určitě každý z nás postřehl, že každý rok se některé oděvní kousky prostě a zkrátka opakují. Trenčkot nás doprovází již desítky let a každý rok s příchodem jarní kolekce se na přehlídkách největších jmen objevuje tento kousek, a i letos tomu nebylo jinak. Právě trenčkot se objevil na módních přehlídkách jaro 2020 velkých značek jako jsou Louis Vuitton či Balenciaga. Pokud tedy zvolíte tento lehký kabátek, nikdy s ním nešlápnete vedle.

Dívčí, a přitom sexy aneb bílé šaty

V teplejších dnech se dostane do popředí velice dívčí, a přitom tak jednoduchý kousek – bílé šaty. Nesejde ani tak na jejich střihu, zda to budou midi, maxi či mini šaty. Bílé šaty zkrátka rozněžní každou ženu, a přitom se jedná o velice žhavý trend. Ve vaši skříni by neměly letos chybět ani košilové šaty právě v bílé barvě, které mohou být elegantním kouskem i do práce.

Bermudy inspirované pánským stylem

Pokud vás vyloženě děsí představa šortek nebo kraťasů, máme pro vás trendy alternativu. Letošním hitem přehlídkových mol byly jednoznačně kousky inspirované pánským stylem a mezi ně patří právě bermudy. Tyto kraťasy dokáží lichotit jakémukoliv typu postavy a zároveň dokáží vypadat velice sofistikovaně a elegantně.

Barvy, které oslní na kilometry daleko – neonky

Nejenže bude převažovat jednobarevnost, ale dokonce budou převažovat barvy, které byste spíše tipovaly na letní období. Módní návrháři nás ovšem těmito barvami překvapili již pro jarní sezónu. Ovšem existuji pouze dva typy lidí, a to buď ti, kteří neonové barvy milují a naopak ti, kteří je vyloženě nesnáší. Ke kterému týmu se přiřazujete

Na scénu se opět vrací dámské vesty

U pánského stylu ještě na chvíli zůstaneme, jelikož i tento trend má k němu velice blízko. Dámské vesty jste mohli zaregistrovat již nějakou sezónu zpátky. A jak tomu bude letos? Letos se vrací v celé své kráse. Nejžhavějším trendem letošní jaro bude kombinace sladěné vesty s kalhotami a sakem.

Zelenou dostávají také balónové rukávy

Jeden z vůbec neoblíbenějších aktuálních trendů – balónové rukávy. Nejenže tento typ rukávů lichotí opět každé postavě, dokonce však máme na výběr hned několik variant, jak tento střih nosit. Pokud vás tento trend natolik oslovil, že by jste se chtěli více inspirovat, podívejte se na náš článek zaměřený speciálně na balónové rukávy (odkaz).

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13