• Gastro  • 6 YouTube českých kanálů o vaření, které stojí za to sledovat

6 YouTube českých kanálů o vaření, které stojí za to sledovat

Již dlouho hledáte ten správný YouTube kanál s recepty, které by byly ušité vám na míru? Nabízíme vám hned několik typů zaměření českých kuchařů a kuchařek, věříme, že si mezi nimi najdete své oblíbené!

Vařte s Majklem

Rychle, zdravě a chutně si dokáže každý uvařit nenáročné jídlo s kuchařem, jež je původem z Kanady, nyní však žije v Česku. Majkl vám ukáže různé mezinárodní recepty, včetně návodů na dekoraci.

Když Vaří Babička

Za kamerou vnuk Petr Pečenka, před kamerou jeho babička, jež popisuje postup vaření. její recepty jsou převážně na českou kuchyni, tradiční a lety osvědčené. Pokud tedy máte chuť na poctivý drobenkový koláč “jako od babičky” jistě vyzkoušejte recept z tohoto youtube kanálu.

Dvě v troubě

Je kanál vhodný zejména pro ty z vás, které rády pečou a k odpolední kávě zakousnou něco sladkého. Kanál je vedený Naďou Kosinovou z Hradce Králové, maminkou dvou malých kluků.

Kitchenette

Krásně zpracovaná videa, s převážně českými recepty, nabízí kanál Markéty Pavleje, která se stala blogerkou roku 2015. V mile působícím duchu se nese i její “blogzine”. kromě toho také vydala knihu Rok v kuchyni.

Tereza’s diary

Kdo vyhledává zdravé, veganské recepty, oblíbí si jistě blogerku Terezu Šlancarovou. Prosazuje zdravý životní styl a svůj youtube kanál má zároveň jako svůj deník, kde ukazuje různé zdravé návyky pro kvalitní životní styl.

Cat and Cook

Tento youtube kanál vede sympatická food bloggerka, milovnice koček, Ivana Jindřichová. Ukáže vám podrobně jak české, tak i zahraniční recepty, vždy podrobně popsané. Vydala i kuchařku se stejným názvem, v prodeji je již druhý díl.

Zdroje: 0), YouTube