• Lifestyle  • Aerodrome festival letos přiveze hvězdu Lana Del Rey, Macklemore a mnoho dalších hvězdných jmen

Aerodrome festival letos přiveze hvězdu Lana Del Rey, Macklemore a mnoho dalších hvězdných jmen

Festivalová sezóna je letos opravdu žhavým obdobím na české hudební i kulturní scéně. Pokud milujete festivaly, které jsou bohaté na zahraniční hvězdy a plné překvapení, tak letošní ročník Aerodrome festivalu si nesmíte rozhodně nechat ujít. Aerodrome festival vyvrcholí už příští čtvrtek 28. června na letišti v Panenském Týnci. 

Brány pátého ročníku nabídnou nezapomenutelný zážitek, díky účasti zahraničních hvězd a to v multižánrovém rozměru. Z nejvíce očekávaných jmen je to světově oblíbená Lana Del Rey, Macklemore, Nine Inch Nail nebo Wiz Khalifa.

Minulý ročník Aerodrome festivalu naservíroval celosvětově populární kapelu Linkin Park, která uvedla jak zástupce rockové, tak i hip hopové a popové scény. Žánrové spektrum letošního Aerodrome festivalu je přímo nadupaný, protože nabídne celkem dvaatřicet zahraničních a bezmála třicet tuzemských účinkujících. Program tak nabídne celkem tři dny plné hudebního zažítku na dvou hlavních pódiích a dvou vedlejších scénách – Evropy 2 a Óčka.

Na co se nejvíce těšit? Hlavní scéna bude věnována zástupcům popu, indie, hip hopu a elektroniky, kde přímo zazáří jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti – Lana Del Rey, industriální ikona Nine Inch Nails a rapové hvězdy Macklemore a Wiz Khalifa.

Na své si přijdou také příznivci a velcí fanoušci rocku, metalu a hardcoru. Těm bude věnováno druhé hlavní pódium, kde vystoupí zvučná jména, jako Limp Bizkit, Parkway Drive, Stone Sour, Body Count Feat. Ice-T, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších. Mnohem víc nabídnou také dvě vedlejší scény. Na první scéně rádia Evropa 2 vystoupí oblíbený Marpo, Lenny, Support Lesbiens, Ektor, Sebastian nebo Eddie Stoilow. Na druhé scéně festivaloví fanoušci najdou Óčko Truck, kde vystoupí Light & Love, John Wolfhooker, Lake Malawi, Vojtaana, Jakub Ondra nebo The Slots. Sobotní večer na kamionu Óčka vyvrcholí tanečními souboji v souvislosti s prezentací nového filmu Backstage.

A to stále není vše!

Hvězdami nabitý program doplní i program doprovodný, kde příznivci adrenalinu se budou moct vyřádit ve větrném tunelu nebo dobít pořádnou dávku energie v relaxační zóně. V celém fetivalovém areálu nebude chybět kemp s možností si postavit vlastní stan nebo si pronajmout tent hotel či VIP stan.

To nejlepší na konec!

S klidnou hlavou a bez jakýchkoli starostí se můžete dopravit na festival zdarma festivalovým autobusem, který vás sveze přímo z Prahy a zase zpátky. Tak žádné rozmýšlení, protože takový zážitek letošního léta si nesmíte nechat ujít. Vstupenky na festival jsou stále v prodeji spolu s dalšími potřebnými informacemi je najdete online na webu Aerodrome festivalu.

 

Zdroj: archiv Aerodrome festival

Marketing manager