• Beauty  • Dopřejte pleti dokonalou péči o kterou se postará Douglas Naturals

Dopřejte pleti dokonalou péči o kterou se postará Douglas Naturals

Vaše pleť si zaslouží rozmazlovat a hýčkat všemi smysly. Co takhle zvolit ten nejlepší způsob? Sáhněte po kosmetice, která čerpá jen to nejlepší z přírody. A kde takovou péči najít? Douglas Naturals přichází v novém minimalistickém kabátě a se zbrusu novými produkty, které spojuje jedno. Velká láska k přírodě.

Pokud jste ten typ, který hledá kvalitní a účinnou kosmetiku, které budete moct bez obav důvěřovat, musíte se seznámit s novou řadou Douglas Naturals. Kosmetická řada vyniká nejen přírodním složením a kvalitou, ale klade i velký důraz na balení, které bere ohled na životní prostředí. Douglas Naturals obsahuje celkem 5 pečujících řad s kterou se vám podaří vaši pleť rozmazlit a hýčkat, tím nejlepší z přírody.

Chcete svoji pokoužku zjemnit a vyčistit?

Dokonalou volbou pro vás bude řada s názvem CLEANSE. Najdete v ní celkem 7 produktů s jemným složením, které jsou obohacené o výtažek z růže. Růže je známá svými pleť zjemňujícími účinky. Řada CLEANSE vaši pleť jemně vyčistí a zdůrazní její přirozenou krásu. Tato řada je určena pro všechny typy pleti.

Potřebuje vaše pleť dodat energii?  

Dodejte vaší pleti pořádnou dávku energie s řadou ENERGISE, která napomůže namáhané pleti. Svěží složení je obohacené o extrakt z moringy a navrátí vaší pleti sílu a probudí v ní přirozený jas. Řada ENERGISE je určena pro namáhanou pleť.

Dopřejte vaší pleti a pokožce těla dokonalou péči a výživu

Vyživující řada má 9 krémových produktů s názvem CARE a je obohacena o výtažek z mandle, která je známá svými vyživujícími účinky. Vaší pleti dodá příjemný pocit hebkosti a zároveň ji zjemní. Tato řada CARE je určena pro všechny typy pleti.

Hydrataci si vaše pleť zaslouží!

Vaše pleť žízní po hydrataci? Sáhnětě po hydratační řadě obsahující 7 produktů s názvem HYDRATE, která pomůže dehydratované pleti. Jemné složení obsahuje kokosovou vodu, která vaši pleť krásně zvláční a dodá jí příjemný pocit svěžesti. Tato řada HYDRATE je určena pro namáhanou a dehydratovanou pleť.

Dopřejte si pořádný DETOX

Odstraňte veškeré nečistoty s celkem 6 produkty z řady DETOX, které se postarají o důkladnou očistu a detox vaší problematické pleti. Velmi jemná textura s obsahem jílu, který je známý pro své adstringentní vlastnosti zmatní pleť. Výsledkem bude pleť bez ucpaných pórů, projasněná a hebká na dotek.

Tip redakce DailyStyle.cz:  

Vyzkoušejte Gentle Cleansing Oil s výtažkem z růže. Olej jemný jako okvětní lístek z vaší pleti šetrně očistí líčidla a smyje veškeré nečistoty. Překvapujícím výsledkem bude to, že vaše pleť bude jemná, svěží a prozářená už na první pohled.

 

 

Zdroj: Archiv značky Douglas

Marketing manager