• Events  • Agentura Verona uspořádala již sedmý ročník kurzu modelingu

Agentura Verona uspořádala již sedmý ročník kurzu modelingu

Českobudějovická Agentura Verona o víkendu uspořádala v pořadí již sedmý ročník kurzu modelingu pro chlapce a dívky. Celý kurz probíhal pod taktovkou Kateřiny Votavové, která zájemce učila catwalku. Role poradkyň se také zúčastnila Nikol Švantnerová a Andrea Kerestešová. 

catwolk

Modelingový kurz probíhal celý víkend v luxusním hotelu Biograf v Písku. Česká Miss 2010, Kateřina Votavová se ujala vedení jako první. Naučila 6 dívek a jednoho chlapce chůzi na podpatcích a pózování na mole.

Musím se přiznat, že jsem na sebe byla hrdá, když jsem viděla děvčata na modní přehlídce chodit se vztyčenou hlavou, usměvavé a vyrovnané. Byl to pátý ročník kurzu na kterém jsem s Agenturou Verona spolupracovala a tentokrát to bylo náročné v tom, že ani jedna absolventka s modelingem žádné zkušenosti neměla. Nejmladší z nich bylo patnáct let, zakřiknuté děvče s brýlemi, ale po třech dnech odcházela sebevědomá dívka. Zaujal mě také Erik, ten byl skvělý od prvního dne. Nevím zda se všichni budou modelingu věnovat, ale naše kurzy jsou i pro dívky, které se třeba jen chtějí naučit správně chodit v podpatcích“ prozradila Kateřina.

beseda s Kerestesovou

Dále se lektorství ujala Andrea Kerestešová, která se podělila o své zážitky z reklamního modelingu a natáčení videospotů.

„Nesnažte se nikoho napodobovat a buďte sami sebou. Věřte si, protože pokud nevěříte sobě nemůžou vám to věřit ani ostatní“ doporučila Andrea.

Svantnerova, Votavova a Kerestesova

Také Nikol Švantnerová, která již není uřadující Českou Miss se podělila o své začátky v modelingové industrii a vychválila agenturu Verona.

„Pocházím z Českých Budějovic, takže místní Agenturu Verona dobře znám a jejich modelingový kurz byl opravdu na úrovni. Prožila jsem tu s dívkami krásný víkend a zavzpomínala jsem na své začátky“

Následující den se uskutečnil galavečer, kde se během hned několika módních přehlídek modelky a model předvedli přímo na mole. Tohoto galavečeru jsme se také zúčastnili, takže se můžete již brzy těšit na podrobný report.

Zdroj fotografií: Agentura Verona