• Beauty  • Želé mýdla? Ano, prosím!

Želé mýdla? Ano, prosím!

Doba želé nastala! Nedávno jsme Vám představili úžasné želé rtěnky a nyní jsou na řadě želé mýdla od naší oblíbené značky Lush, kterou už určitě všichni znáte. V Lush můžete najít koupelnové bomby, skvělé přírodní masky na obličej, spoustu dalších kouzel a mimo jiné i tyto želé mýdla.

Jedná se o třesavou a vtipnou želatinu, kterou neocení jen děti, ale i dospělí. Můžete jí použít jako mýdlo, pěnu či šampon. Zní to neuvěřitelně, ale všechny způsoby fungují, což je velice praktické i na dovolenou. Opravdu nádherně voní a krásně zjemní pokožku. Jako šampon však vlasy trochu vysušuje, takže po použití je dobré, aplikovat na vlasy také masku. Mnohokrát se Vám v koupeli stane také to, že želé spadne na zem, v tu chvíli začíná zábava, protože je tak kluzké, že ho jen tak nechytíte.

lush 1

Pokud jste se už nyní zamilovali, tak Vám prozradíme pár informací navíc. Všechna kosmetika Lush není testována na zvířatech. Lush vyrábí pouze přírodní kosmetiku a tak je toto želé z mořských řas, které mají blahodárný účinek na naši pokožku, protože čistí póry více do hloubky. Navíc toto želé můžete i zchladit a do obřího vedra je to prostě báječné osvěžení.

 

http://https://www.youtube.com/watch?v=e3X_vCl9hHI