• Styling  • Aktuální trend – perličkové zdobení

Aktuální trend – perličkové zdobení

Jste fanoušky nesmrtelných perel, které doslova dobyly svět? Velká příznivkyně těchto skvostů byla například princezna Diana, Audrey Hepburn, kněžna Grace Kelly i všem známá Coco Chanel, která mimochodem celý boom perel odstartovala. Pojďme si tedy ukázat, na čem všem se korálky v podobě perel mohou nacházet. Zde se opravdu fantazii meze nekladou.

Něžná romantika

Ať už na šatech, kalhotách, sukni či třeba kabátu. Pro romantický styl je tato varianta jako dělaná. Perly byly vždy synonymem něžných, ale zároveň elegantních dam, které měly jasný úsudek o svém osobitém stylu.

Nesmrtelný denim

Zdánlivě neslučitelná souhra strohé džínoviny a luxusem oplývajících perel vypadá efektně, a přitom velice jemně. Drobné perlové motivy nebo jen decentní či naopak masivní perly na džínách – to vše vytváří velmi povedené propojení romantiky a hravosti.

Doplňky a obuv

Na botách by perly ještě nedávno nikdo nehledal. Letos se usídlily i tam, a zcela neobvykle i na kontroverzních nazouvacích pantoflích nebo třeba klasických lodičkách. Perly dále můžete nalézt na páscích, kabelkách i pokrývkách hlavy.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17