• Fashion News  • Alexander Wang x Adidas Originals – Season 2

Alexander Wang x Adidas Originals – Season 2

Kombinace vysoké módy a sportovního oblečení je žhavým trendem dnešní doby. Jasným důkazem jsou kolekce v podání Adidas Originals a Alexandra Wanga, které si vydobyly oblibu po celém světě. Prohlédněte si výsledek jejich nejnovější spolupráce!

Bylo to teprve nedávno, kdy se tyto dva protiklady rozhodly spojit síly. Je ale nutno říci, že nápad to byl geniální a z počáteční spolupráce vzniklo mnoho dalších.

Alexander Wang x Adidas Originals – Spring 2017

Zatímco jarní kolekce byla inspirována fotbalem, nynější je tématicky zaměřená na cyklistiku. Tento nápad vnukli Wangovi cyklo kurýři, které vídá v ulicích New Yorku.

Právě proto tvoří kolekci nejen klasické kousky, jako jsou mikiny, trička nebo čepice, ale i cyklistické dresy či cyklo kraťasy a legíny.

Výrazným zdrojem inspirace je i tzv. raving kultura, tedy taneční párty s rychlou elektronickou hudbou a světelnou show.

Celkem lze vybírat z 27 unisex kousků, které buď září neonovými barvami (především žlutou a oranžovou) nebo naopak výrazným kouskům konkurují v klasické černé.

Wangova záliba ve vymýšlení netradičních konceptů se projevila i tentokrát a ulovit v předprodeji, který se konal 29. července, svůj vysněný kousek nebylo jen tak. Nakupovat se totiž dalo pouze přes sms zprávy, ve kterých bylo třeba uvést kód chtěného produktu.

Ani to ale nebylo tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Kódy byly totiž vytištěny na reklamních billboardech rozmístěných všude po Manhattanu. Kdo si chtěl tedy něco objednat, musel hledat plakáty, dokud nenašel svůj kód.  Zboží poté zákazníkům přivezli cyklo kurýři oblečení v dané kolekci.

Jak se vám líbí upoutávka na Season 2 kombinující právě cyklistiku a raving?

Kolekci lze získat ve vybraných obchodech Adidas Originals či Alexander Wang nebo online na adidas.com, alexanderwang.com.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6