• Lifestyle  • Apple představuje Apple TV+

Apple představuje Apple TV+

Apple nedávno odtajnil, jaké novinky a vylepšení chystá. Mezi nimi společnost představila zcela novou streamovací službu Apple TV+. Co vše nabízí a kdy ji můžeme začít používat?

Na konferenci, která se konala 25. března 2019, společnost Apple představila vedle řady novinek, jako jsou zpravodajské předplatné Apple News Plus nebo herní předplatitelská služba Apple Arcade, také novou videoslužbu Apple TV+, která by se mohla stát konkurentem pro Netflix a Amazon.

Apple svou streamovací službu, která bude k dispozici přes aplikaci Apple TV, uvádí jako místo, kde nejvýraznější osobnosti televize a filmu vyprávějí příběhy, jaké dokážou vyprávět jen oni. Samozřejmě může jít o přehánění, Apple TV+ se však zaštiťuje natolik zvučnými jmény, že se mnozí z nás nemůžou dočkat spuštění.

Tato nová služba by měla přinést jedinečnou tvorbu, a to jak zábavné pořady, tak filmy, zcela bez reklam. Z chystaných pořadů zmíníme např. komediální seriál Morning Show s Reese Witherspoon a Jennifer Aniston nebo návrat spielbergovského seriálu Amazing Stories z 80. let.

Apple TV+ dorazí na podzim letošního roku a to do 100 zemí světa, tudíž je jisté, že bude dostupná i u nás. Přesné datum zprovoznění, cena měsíčního paušálu a dostupnost českých titulků k jednotlivým pořadům zatím není známá. Jak to u Applu zpravidla bývá, Apple TV+ si budou moci uživatelé pravděpodobně vyzkoušet zdarma.

Zdroje: 1, 2