• Styling  • Trend ponožek – Jak ho nosit?

Trend ponožek – Jak ho nosit?

Barvy, vzory, obrázky, fotky, filmové motivy. To vše je dnes přeneseno do „ponožkové módy“. Meze konvenčnosti se zde rozhodně nekladou. Povolena je hravost, odvaha, nálada a chuť hrát si. Přinášíme vám několik typů pro inspiraci, pokud s ponožkovou módou začínáte.

Sportovně

Pokud dáváte své pohodlí na první místo, co se týče výběru obuvi, zkuste zkombinovat ponožky sportovních značek s botami téže značky. Troufáte-li si na podpatky, vyzkoušejte značkové sportovní ponožky s lodičkami. Tento styl se hodí na denní nošení.

Oxford style

Máte doma oxfordky nebo polobotky a rádi byste je něčím ozvláštnily? Vyzkoušejte tento styl! Stačí navléknout kárované nebo podobně vzorované ponožky. Mimochodem tento vzor můžete skombinovat s károvaným svetrem nebo sakem. Outfit tak bude kompletní.

Retro

Tento styl se nebojí barev. Dává světu na obdiv svou odvahu a nespoutanost. Ukazuje, proč je hezké žít na světě. Také nezná hranic. Takže tady se můžete opravdu vyřádit!

Romanticky

Jestli se nebojíte vyrazit na společenskou akci v odvážnějším kousku, tento styl si jistě oblíbíte. Kombinuje síťované nebo silonové ponožky s lodičkami (ať už s uzavřenou špičkou či bez). Nohy v nich vypadají opravdu křehce, takže se nebojte, že způsobíte společenské faux pas.

Zdroj fotografií: 0, 1, 2, 3, 4