• Fashion Events  • ART + FILM GALA – červený koberec, šampaňské a umění

ART + FILM GALA – červený koberec, šampaňské a umění

Minulý týden se každý, kdo něco ve světě umění, filmu, módy a showbusinessu znamená, sešel na počest americké vizuální a konceptuální umělkyně Barbary Kruger a režiséra Quentina Tarantina na Art + Film Gala. Čtvrtý ročník Art + Film Gala společně pořádali módní dům Gucci, Los Angeles County Museum of Art (LACMA), Eva Chow – spoluorganizátor Art + Film gala,  a herec Leondardo DiCaprio.

aq_resizer_Jerry Bruckheimer

Jerry Bruckheimer, Salma Hayek Pinault – Gucci, Leonardo DiCaprio a Jamie Foxx

Nechyběl červený koberec, šampaňské, obsluha oblečená do Gucciho a v neposlední řadě akce nabitá samými hvězdami v úchvatných róbách..

Cara

Cara Delevingne – Gucci, Liberty Ross – Moschino, Kim Kardashian West – Cushnie et Ochs

Největším překvapením večera bylo vystoupení britské popové star Boy George a kapela Culture Club. Nechyběly tak ani hity jako “Karma Chameleon” či “Do you really want to hurt me?

Jennifer

Jennifer Lopez – Gucci a Amy Adams – Gucci

V minulosti byli v rámci Art + Film Gala oceněni takoví umělci jako John Baldessari, Ed Rusche a David Hockney či režiséři Clin Eastwood, Stanley Kubrick a Martin Scorsese.

Matthew

Matthew Bellamy – Gucci a Kate Hudson – Gucci

Výtěžek z akce putuje na podporu iniciativy Art + Film v LACMA. Cílem je zejména podpora filmu, který je jednou z nejdominantnějších forem umění posledních sto let, a umění jako takového. Losangeleské muzeum umění se snaží film podporovat skrze výstavy, vzdělávací informační iniciativy a výchovné programy.

Zdroj 1 2 3 4 5