• Fashion News  • BALMAIN 2016 SPRING CAMPAIGN

BALMAIN 2016 SPRING CAMPAIGN

Olivier Rousteing, který v oblibě představuje Kardashains, Jenners, nebo Kanye Westa se tuto sezónu rozhodl ubírat směrem nostalgie 90. let. Proč? Módní svět miluje dobré návraty. Claudia Shiffer, Naomi Campbell a Cindy Crawford nám dokázaly, že stále nosí pomyslné korunky světa modelingu.

“Je to nová kapitola pro Balmain. Někdy jsou lidé zmateni a myslí si, že vše je jenom o sociálních mediích a Instagramu. Balmain má ale duši. Balmain je o snech a lásce a myslím, že s touto kampaní se vracíme ke svým kořenům.” uvedl Rousteing.

MTM1NjkzMTQyMTQ0ODgzMTY2

 

“Když jsem se díval na focení, připadal jsem si jako ve snu. Věděl jsem, že to bude něco ikonického, na co nikdy nezapomenu. Když říkám, že práce s Naomi, Claudii a Cindy byla splněným snem, nepřeháním.” uzavřel celou kampaň Rousteing. “Cítil jsem se, jako bych snil, když jsem se díval na focení, protože jsem věděl, že to bude něco ikonického, něco na co nikdy nezapomenu.”

MTM1NjkzMTQyNDEzMzE3Mzk0

Natáčení se konalo v New Yorku vedené studiem Pascala Design. Hlavní důraz je kladen na supermodelky a oblečení. Celou kampaň nafotil Steven Klein.

MTM1NjkzMTI4OTkxNTY3ODQy

 

Zdroj: 1, 2, 3