• Beauty  • Vyzkoušejte Brazílii, nebudete litovat!

Vyzkoušejte Brazílii, nebudete litovat!

Ačkoli se u nás v poslední době stále více do povědomí dostává pojem brazilská depilace, tak i přes to je pro většinu z nás jedním velkým tabu. Ale proč tomu tak je? Je na vině strach, či snad ostych? 

Nebudu vám lhát, sama jsem se dlouho přemlouvala a odhodlávala zvednout telefon a objednat se na tu tolik rozporuplnou proceduru. Neznala jsem přímo někoho, kdo by sám vyzkoušel brazilskou depilaci, jen jsem vždy zaslechla, že někdo od někoho slyšel, jak to bylo bolestivé a jak už tam nikdy víc nevkročil.

Ale já chtěla znát pravdu a chtěla jsem sama zjistit, jaký je to pocit. A především jsem se chtěla o můj zážitek podělit s vámi! Po dvou letech odhodlávání jsem se konečně objednala! A přišel ten den! Bože, jak já se bála. Přemýšlela jsem i nad tím, jak uteču ze salónu hned po první minutě, počítala jsem zkrátka jen s tím nejhorším.

Ležela jsem tam, zhluboka jsem dýchala a ucítila jsem příjemný vlažný vosk. A věděla jsem, že teď přijde ten okamžik. A taky že přišel, přišlo první strhnutí vosku! A pocit? Byla to úleva! Zkrátka jsem byla mile překvapena, nevím zda to bylo tím, že jsem počítala jen s tím nejhorším, ale mohu vám říci, že to rozhodně nebylo nic děsivého. Samozřejmě ani nemohu tvrdit, že to bylo příjemné. Co se týče bolesti, řekla bych, že to byl zlatý střed. Nebolelo to hodně, ale ani málo, zkrátka, tak akorát.

Zákrok trval necelých 15 minut. Aby se pokožka zklidnila, byla má maličkost zapudrována zásypem. První den byly vidět nepatrné malé červené pupínky, ale třetí den? Hladká, hladká jako miminko! A žiletku? Tu už nechci ani vidět. Brazilská depilace je ráj na zemi. Tři týdny se nemusíte o nic starat a přitom víte, že je dole dokonale hladko.

Pokud jste doposud ještě nepolíbené brazilskou depilací, na nic nečekejte, zvedněte telefon a objednejte se! Věřím, že budete mile překvapené! A o vašich drahých polovičkách ani nemluvě!

Zdroj: 1.