• Lifestyle  • Bavte se pod otevřeným nebem na terase Johnnie Walker Hotspot

Bavte se pod otevřeným nebem na terase Johnnie Walker Hotspot

Chcete poznat nová netradiční místa, kde byste strávili příjemný večer s přáteli, partnerem nebo kolegy z práce? Od 24. června až do konce září můžete zavítat na Terasu OC Nový Smíchov (vchod přes Foodcourt), kde se otevřel nový Johnnie Walker Hotspot! Čekat na vás bude nejen stylové a designové místo k setkávání s dechberoucím výhledem, ale také skvělé letní drinky s pořádnou dávkou svěžesti. Prostě zaručené místo, kde to během letních dnů žije.

Návštěvníci nového hotspotu Johnnie Walker budou moci ochutnat novou kolekci drinků Highball, kterým dominuje čtveřice odvážných a chuťově výrazných kombinací whisky s tóny rakytníku, citronů, bezového květu a spojení mango/marakuja. Přímo na místě vám barman přichystá na míru ušitý drink přesně podle toho, co si vaše chuťové pohárky a nálada přejí. Nové svěží letní drinky si budete moci vychutnat na Terase OC Nový Smíchov, která vám nabídne unikátní útěk z centra Prahy, a zvláště v podvečer se stává dokonalým místem k pohodovému posezení s přáteli či romantickému večeru s drahou polovičkou nad sklenkou něčeho dobrého.

Dejte sbohem nudnému večeru s klasickými drinky na okoukaných místech a vydejte se vstříc dobrodružstvím v originálním hotspotu Johnnie Walker, kde se to hemží originálními Johnnie Walker drinky, skvělou hudbou, omamnými vůněmi a dokonalými výhledy, které se vám nikde jinde nenaskytnou. Čeká na vás také fotostěna, kde si budete moci pořídit fotku a vytvořit vlastní památku, nebo originální příspěvek do feedu díky stylovým neonovým nápisům. Vše za doprovodu skvělé hudby.

„Highball se těší celosvětové oblibě mezi lidmi, kteří milují long drinky, co nejen dobře chutnají, ale i vypadají. Příprava drinku highball je velice snadná – stačí zkombinovat skotskou whisky a další ingredience ve vysoké sklenici plné ledu. Neexistují žádná pravidla nebo recepty, kterých by se musel člověk striktně držet. Highball je pro lidi, co se nebojí experimentovat. V naší zbrusu nové kolekci doporučujeme míchat whisky Johnnie Walker s tóny rakytníku, citronů, bezového květu a spojením mango/marakuja. Ale pozor: nemíchejte vše najednou, to by nemuselo dobře dopadnout. Raději si vychutnejte jednotlivé příchutě postupně.“ říká Jakub Kabourek, Brand Manager Johnnie Walker & Gordon’s ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Zdroj fotografií: archiv značky STOCK Plzeň-Božkov, Terasa Smíchov

Marketing manager