• Beauty  • Beauty influencerka Koki přichází s první kosmetickou řadou Cannabellum by Koki

Beauty influencerka Koki přichází s první kosmetickou řadou Cannabellum by Koki

Trendy, funky, zábavná. Přírodní, česká značka Cannabellum se spojila s nejvýraznější českou tváří ze světa make-up art Kateřinou „Koki“ Mlejnkovou. Jejich spoluprací vznikla nová řada pečující kosmetiky Cannabellum by KOKI, obsahující přírodní látky a minerály, obohaceny o CBD.

Cannabellum je česká firma, jejíž produkty jsou založeny na kvalitě a účinnosti. A právě i složení hrálo velkou roli při tvorbě nové řady pečující kosmetiky spolu s influencerkou a make-up artistkou Koki. Produkty z řady Cannabellum by KOKI jsou určeny pro ty, kteří si ze své denní rutiny chtějí vytvořit povzbuzující rituál zaměřený na přírodní kosmetiku. V portfoliu najdete čistící pěnu, pleťové sérum, hydratační krémy a body lotion. Výrobky ocení i muži, především s hrubší pokožkou.

Koki se krom výroby hravých obalů podílela také na složení. Produkty jsou postaveny na přírodních látkách jako například CBD, konopný olej, minerály nebo éterické oleje. Díky dobře uváženému složení si jej oblíbí všechny věkové kategorie, které chtějí dosáhnout přirozeně rozzářené, osvěžené a vláčné pleti.

„Hodně jsem řešila parfemaci, protože silné parfemované věci nemůžu, a tak u mojí řady najdete pouze jemnou přírodní a fresh vůni,“ říká Koki o výrobě svých produktů.

Produkty jsou k zakoupení online na www.cannabellum.cz.

Zdroj fotografií: oficiální fotografie Cannbellum by Koki