• Fashion News  • Vánoční kolekce Pandora Moments inspirovaná noční oblohou rozzáří každý okamžik

Vánoční kolekce Pandora Moments inspirovaná noční oblohou rozzáří každý okamžik

Pro každého, kdo se opět shledá se svými milovanými, není nic důležitějšího než strávit společně krásné chvíle. Ty mohou být nezapomenutelné i díky s láskou vybraným dárkům Pandora Moments, vyjadřujícím vaše vzájemné pouto.

Volba vánočních dárků zdobených ručně nanášenou glazurou a třpytem naplní srdce vašich blízkých láskou a navždy zůstane ve vašich cenných vzpomínkách na radostné oslavy prožité s vašimi nejbližšími. Roztřpyťte své zápěstí hadovitým řetízkem se sponou Asymetrická hvězda nebo obohaťte svůj náramek přívěsky s prvky magické noční oblohy v přívěsku Hvězda a půlměsíc společně s dvojitým visacím přívěskem Hvězdy pod lupou.

Hvězdy sestoupily z nebes do náhrdelníku a náramku Asymetrická hvězda z pavé, zatímco přívěsek Galaktická modř s hvězdami z muránského skla vás vtáhne do hlubin temného vesmíru. Ať šperk zakoupíte sobě pro radost, nebo jako dárek pro milovanou osobu, která dokáže rozzářit váš život, pro každý váš příběh nezůstane šperk bez povšimnutí.

„Vánoce jsou většinou obdobím, kdy vynakládáte svůj čas a úsilí na výběr ideálních dárků pro své nejdražší. Letos je setkávání cennější než dříve, proto jsme se zaměřili na to, jak je důležité, aby se lidé sbližovali. Nové šperky oslavují kouzlo významných shledání rodin a přátel během svátečního období.“ Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní ředitelé VP společnosti Pandora.

Zdroj fotografií: Pandora Česká republika

Marketing manager