• Beauty  • Beauty Instagramy, kterým rozhodně musíte dát follow

Beauty Instagramy, kterým rozhodně musíte dát follow

V dnešní době sociálních sítích, kdy jsme doslova schopni strávit až několik hodin denně na určitých platformách, může tohle působit jako všeobecně známý zabiják času. Neztrácejte tedy čas jen automatickým scrollováním fotek na Instagramu a začněte sledovat profily, které vám přinesou mnohem víc. Pokud je vaším koníčkem kosmetika, tak o to více zbystřete, přinášíváme vám totiž přehled beauty profilů, které vám předají mnoho rad a taky vám dodají tu správnou dávku inspirace v líčení!

Hung Vanngo

Hung Vanngo je přímo osobní vizážista Seleny Gomez, každopádně má na svém kontě i řadu dalších významných jmen. Líčil a staral se tak o celkový make-up look snad každé hollywoodské celebrity a taktéž mnoha supermodelek. Vietnamský rodák a newyorský umělec zároveň je známý především tím, že si dovede poradit jak s jednoduchým lookem, tak i s ohromujícím líčením na červený koberec. Pokud chcete napodobit make-up look své oblíbené celebrity, tak instagramový účet Huanga vám rozhodně dodá tu potřebnou inspiraci.

Katie Jane Hudges

Vizážistka Katie Jane Hudges je poměrným nováčkem ve světě beauty influencerů, ale i přesto již její instagramový účet hlásá rapidní nárusty sledujících. Její schopnost kombinovat růžové stíny s tmavě rudou rtěnkou tak, aby to i přes tuhle šílenou kombinaci vypadalo dobře a decentně, je opravdu pozoruhodné. Katie zároveň poukazuje na to, abychom ne vždy věřili fotkám na Instagramu, kde jsou nám podsouvány fotky dokonalé pleti bez jediného pupínku. Zkrátka nic není tak dokonalé, jak se na první pohled zdá a my obdivujeme Katie právě za to, že přidává fotky bez jakéhokoliv filtru a je nám tou správnou beauty inspirací.

View this post on Instagram

Where would you wear this makeup?

A post shared by KATIE JANE HUGHES (@katiejanehughes) on

Pat McGrath

Legendární královna make-upu Pat McGrath dává exkluzivně nahlédnout do svého pracovního života prostřednictvím svého účtu na Instagramu. Kromě všech těch úžasných make-up looků nejrůznějších celebrit, za kterými stojí právě Pat, také velice často pořádá na svém účtu živá vysílání, kde svým sledujícím předává své beauty triky, o které jen tak rozhodně nesmíte přijít!

https://www.instagram.com/p/CD4qA63p7i6/

Violette

Vizážistka francouzského původu, která v pracovním životě nepoužívá své příjmení, je další velkou průkopnicí ve světě make-upu. Violette je zkrátka ztělesněním krásy francouzské dívky, která umí vypadat vždy sofistikovaně, a to takřka bez námahy. Svým odhodláním a láskou k make-upu se dostala až na pozici globální ředitelky Estée Lauder, kde získává mnoho cenných zkušeností a sdílí své nevšední looky se světem prostřednictvím Instagramu.

https://www.instagram.com/p/B_qUhUBjzsd/

SOKO GLAM

Beauty instagramové profily se bezpochyby netočí jen o okolo make-upu, na zřetel je také zapotřebí brát starost o samotnou pleť. Instagram nesoucí název Soko Glam je právě průvodcem do světa korejské krásy a péči o pleť. Naleznete zde nejen mnoho typů na produkty, které rozhodně stojí za to vyzkoušet, ale i dokonce vám tento profil předá pověstné know-how, jak dosáhnout vysněné dokonalé pleti.

https://www.instagram.com/p/CD3vw6eFua6/

GELCREAM

Tento profil vám nabídne přesně to, co potřebujete o kosmetice a jednotlivých produktech vědět. Zabývá se upřímnými recenzemi, kde nenajdete žádný sponzorovaný obsah a ani reklamy. Nikdo vám nebude podsouvat, jak je produkt skvělý jen proto, že byl zdarma zaslán a přesně takové profily jsou v dnešní době opravdu potřeba.

https://www.instagram.com/p/CCXE9_uDiV8/

Zdroje: 1