• Lifestyle  • Beyoncé

Beyoncé

131213-beyonce-visual-album-previewBeyoncé, královna popu a RnB, manželka uznávaného umělce Jay-Zho, matka své prvorozené dcery Blue Ivy.

Tato žena už několik let ovládá žebříčky hitparád po celém světě. Přes dva a půl roků netrpělivě její věrní fanoušci čekali na informace o dalším novém albu. Beyoncé 13.12.2013 bez jediného marketingového upozornění, reklam vypustila ven své nové album pod názvem – Beyoncé.

Pro všechny to byl šok a pro Beyoncé velmi dobrý tah. Od prvního dne vydání přes iTunes pokořila rekord a její album se dostalo během velmi krátké doby na první příčku. Aby toho nebylo málo ke svým novým 14. skladbám rovnou natočila 17 videoklipů, ke každému songu, který má svůj příběh, ztvárnění i různé místa  natáčení.

“Je to víc, než jen hudbu slyšet. Když se do něčeho ponořím, okamžitě vidím vizuál nebo sérii obrázků, které se váží k určitému momentu nebo emoci, vzpomínce z dětství, myšlence mého života, mým snům nebo fantaziím. A ty jsou všechny spjaty s mou hudební tvorbou.” 

Zpěvačka se znovu obklopila věhlasnými jmény, kteří ji v albu doprovází- Pharell Williams, Justin Timberlake, Frank Ocean a mnoho dalších. Nechyběl ani její manžel Jay-Z a dcera Blue Ivy.

Jestli ještě nemáte koupené album Beyoncé, určitě navštivte iTunes a pořiďtě si jej! Minimálně shlédněte její ukázky na Youtube, nebo oficiálních stránkách Beyoncé. Prostě tato bohyně ví, jak na to a u mě určitě získala opět veliký respekt a obdiv.

Ukázka videa :

[youtube width=”600″ height=”365″ video_id=”NvL0RlN87MI”]

Zdroj: 1, 2