• Fashion News  • Módní značka TOPSHOP / TOPMAN oficiálně končí na českém trhu

Módní značka TOPSHOP / TOPMAN oficiálně končí na českém trhu

Pokud jste velkým milovníkem nebo fanouškem londýnské značky TOPSHOP / TOPMAN, máme pro vás špatnou zprávu. Pražská prodejna v obchodním centru Palladium, která byla jediná na celém českém trhu, bude k 15. březnu 2018 definitivně uzavřena.

Důvod odchodu značky TOPSHOP / TOPMAN z českého trhu není známý, ale informaci o defitivním uzavření své prodejny uveřejnila k dnešnímu dni na facebookové stránce Topshop Czech Republic. Odchod z trhu by mohl být zapříčiněný stoupajícím trendem nákupů online.

topshop-topman_5a0d5c58863f5

Nahlédněte do galerie jak vypadal pražský obchod TOPSHOP / TOPMAN v obchodním centru Palladium

Pražská prodejna byla slavnostně otevřena 1. dubna v roce 2008 a letos by tak oslavila své kulaté 10. narozeniny. Uznávaná značka na celosvětovém trhu vyniká jedinečnou nabídkou produktů dámského a pánského designového oblečení a je známá pro své partnerství s významnými jmény v britské módě. Za své působení představila několik exkluzivní designérských kolaborací s populárními tvářemi jako např. Cara Delevingne, Karlie Kloss, Gigi Hadid, Beyoncé a mnoha dalšími.

Jméno nové značky, který nahradí stávající obchod TOPSHOP / TOPMAN, není v tuto chvíli známo. Stálí zákazníci a fanoušci značky svoji lásku a vášeň k nakupování mohou projevit v nejbližší prodejně, která se nachází v Berlíně a nebo vytvořit objednávku online na e-shopu značky.

 

Zdroj fotografií: úvodní fotografie, fotografie prodejny archiv OC Palladium