• Fashion News  • Další drop kolekce Ivy Park x Adidas

Další drop kolekce Ivy Park x Adidas

Nadšenci sportovní módy se mohou těšit z dalšího dropu kolekce ve spojení Ivy Park a Adidas! Zpěvačka Beyoncé zveřejnila video na svém Instagramu, jako ukázku kolekce a na své si přijdou jak milovníci sportovní módy, tak i tenisek. Kolekce je již k dostání od 18. ledna a opravdu stojí za to, pojďme se na to společně podívat.

Beyoncé navnadila fanoušky dlouho očekávaného dalšího dropu kolekce ve spojení Ivy Park x Adidas videem, které zveřejnila na svém Instagramu. První drop této kolekce sklidil velký úspěch, proto očekávání nových kousků ve spojení těchto jmen byla veliká. Z videa můžeme postřehnout, že se dočkáme mnoha sportovních kousků v podobě legín a topů, na své si ovšem přijdou i milovníci tenisek.

View this post on Instagram

IVY PARK January 18

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Kromě samotného videa sdílela Beyoncé také fotografie, na kterých zpěvačka má na sobě právě kousky z této kolekce. Fotografie sdílela společně s popiskem „Ivy Park January 18“, z čehož jasně vypovídá, že na drop této kolekce proběhl 18. ledna a prodej kolekce je tak v plném proudu.

V dubnu loňského roku Beyoncé oznámila, že podepsala dokonce celoživotní partnerství se sportovním gigantem jménem Adidas a zpěvačka bude tak zastupovat pozici kreativního partnera.

„Sdílíme filozofii, která klade důraz na kreativitu, růst a sociální odpovědnost do popředí podnikání.“ uvedla v té době v tiskové zprávě samotná zpěvačka Beyoncé.

U tohoto dropu kolekce můžeme postřehnout malé odlišnosti oproti předcházejícímu. Letošní drop se totiž může chlubit tím, že obsahuje i šperky a některé kousky jsou dokonce unisex.

A proč právě Ivy Park? První jméno značky nese jméno Beyoncé samotné dcery neboli Ivy Blue a Park je spojené s místem, které se jmenuje Parkwood Park a nachází se v Houstonu. Jedná se konkrétně o místo, kam zpěvačka chodila cvičit. Nakonec spojení těchto dvou jmen vyústilo ke značce spojené se sportovním oděvním průmyslem Adidas.

Pokud vás spojení ženskosti a sportovní módy oslovilo, nemusíte zoufat, že by kolekce byla dostupná pouze v zahraničí. Skvělou zprávu přinesl módní e-shop Zalando, který kolekci nabízí na svých stránkách online k zakoupení za velmi rozumné ceny. Ivy Park x Adidas je samozřejmě dostupná taktéž online na e-shopu značky Adidas.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6