• Fashion News  • Buďte odvážná a oblečte si plavky místo trička

Buďte odvážná a oblečte si plavky místo trička

Pokud jste celou zimu tvrdě pracovala na břišním pekáči, můžete si letos s klidným svědomím obléknout, stále populární, crop top. Tuto sezónu však můžete zajít ještě dál a odvázat se tak, že nudné tričko nahradíte vrškem od plavek. Z pláže či koupaliště se tak můžete vydat rovnou do víru města. Plavek místo topu se však nemusí vzdávat ani dívky plnějších tvarů, stačí obléknout jednodílné plavky a šortky s vysokým pasem a máte vyhráno. Seberte odvahu a předveďte se v celé své kráse.

Vrchní díl plavek

V horkém počasí zajisté oceníte, že můžete obléknout pohodlné plavky i jinam, než k vodě. Především pak pokud vám většina crop topů nesedí jak materiálově, tak střihově. Vrchních dílů od plavek můžete mít, kolik budete chtít, koupíte je v nejrůznějších barvách i střizích, parádně vám budou sedět a v teplém počasí oceníte především materiál, na kterém nebudou vidět žádné skvrny od pocení. Nejlépe vypadají a snadno se kombinují plavky v černé a bílé barvě. Pokud se vám přece jen zdá moc odvážné vyjít jen tak „nalehko“, pak není nic jednoduššího než přes plavky přehodit transparentní kimono či tuniku, skvěle poslouží i unisex košile či lněné sako.   

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky vypadají velice dobře v kombinaci s džínovými šortkami, nezapomínejte však ani na doplňky v podobě pásku, slunečních brýlí či pokrývek hlavy. Doplňky totiž výsledný outfit dotáhnou k dokonalosti. O úroveň výš pak outfit pozvednou i drobné šperky a boty na podpatku. Nehalte svoje tělo do dalších vrstev oblečení a s klidným svědomím si oblékněte pouze spodní díl, nasaďte moderní sluneční brýle a neodolatelný úsměv a vykročte směle k plážovému baru.

Velký výběr plavek naleznete v Calzedonii, vrchních dílů od plavek mají nepřeberné množství a lze je nakoupit samostatně. Pro online nákupy doporučujeme e-shop Astratex.cz, který je velice přehledný a nabízí plavky nejrůznějších velikostí a designů, takže si vyberou jak dívky s mírami modelek, tak ženy s plnými slovanskými křivkami.

Foto: Pinterest