• Fashion News  • Originální kolekce Vans vzdává hold americké rodině Simpsonovým

Originální kolekce Vans vzdává hold americké rodině Simpsonovým

Americká značka Vans využívá své spolupráce, aby vzdala hold americké kultuře.  Už přes 30 let je televizní seriál Simpsonovi součástí populární kultury a poskytuje zábavný náhled do života jedné rodiny na předměstí. Tuto sezónu Vans vzdává hold Simpsonovým a vydává energickou kolekci bot, oblečení a doplňků, které zvěčňují slavné okamžiky legendárního seriálu. Originální kolekce je od 7. srpna dostání také v Česku.

Kolekce Vans x Simpsons oslavuje rodinu Simpsonových (Homera, Marge, Barta, Lízu a Maggie) obrázky a hláškami, které ocení každý skalní fanoušek. Mezi hlavní kousky kolekce patří Sk8-Hi a pánský model Chukka Pro. Na botách Sk8-Hi je z vnější strany celá rodinka Simpsonových a z vnitřní strany se nachází ikonický potisk šachovnice (checkerboard) v proslulých odstínech modré a žluté. 

Pánské boty Chukka Pro vzdávají hold desetiletému šprýmaři Bartu Simpsonovi. Lebka ve tvaru Bartovy hlavy a zkřížené hnáty jsou na vnější straně bot. Boty Bart Chukka Pro mají vyztužení Vans Duracap™, které při skejtování ve městě zvyšuje odolnost bot. Bartovy vtípky inspirovaly boty Sk8-Low s cihlově červenou vnější stranou, kde je Bartovým písmem jeho podpis „El Barto“ a graffiti autoportrét. 

V kolekci oblečení si fanoušci seriálu můžou vybírat z řady nejrůznějších kousků pánského i dámského oblečení.  Mikina Lisa Fleece je flísová mikina ve fialových odstínech s raglánovými rukávy a zářivým nápisem „Líza Simpsonová prezidentkou“ na zádech a zepředu na hrudníku. Batoh Simpsons Check má ikonický Vans vzor šachovnice (checkerboard) se žlutou barvou inspirovanou Simpsonovými. Na batohu je zblízka Lízin obličej a pogumovaná nášivka s logem zdobí přední kapsu na zip. Lízinu kolekci doplňuje tričko s krátkým rukávem s motivem „Líza prezidentkou“, sladěná čepice a ledvinka.

V kolekci pro muže je tričko s krátkým rukávem, které má zepředu logo a na zádech obrázek celé rodiny na gauči, tak jak ji diváci znají ze slavného úvodu seriálu.

Zdroj fotografií: Vans

Marketing manager