• Fashion News  • BUSINESS FORWARD FORUM BY ČEZ FORBES

BUSINESS FORWARD FORUM BY ČEZ FORBES

Program březnové edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku přinese dva nové formáty, které významně podpoří profesionální a obchodní zaměření celé akce a jimiž pražský módní týden prohloubí svoji snahu o restart módního průmyslu v Čechách.

Prvním z nich je mezinárodní odborná konference. V minulých edicích MBPFW se konaly přednášky, tzv. „Fashion Talk“ s významnými hosty fashion weeku. Celodenní konference pro profesionály i nadšence zainteresované v módním oboru nazvaná „Business Forward Forum by ČEZ & Forbes“ je tak přirozeným pokračováním a nadstavbou samotných přednášek. Poskytne globální i lokální pohled na obchod s módou a designem. Ve čtyřech diskuzních panelech složených z českých i zahraničních osobností nabídne 360° pohled na aktuální témata módního odvětví, pokusí se reflektovat aktuální vývoj i předpovědět nejbližší budoucnost.

12742575_1205875009439993_4532811940861252171_n

Cílem našeho snažení je představovat českou módu domácí veřejnosti i světu a vytvářet našim návrhářům platformu srovnatelnou se světovými měřítky, kde mohou na profesionální úrovni nabízet svou tvorbu. K tomu neodmyslitelně patří setkávání předních světových odborníků, debaty o současných trendech a reagování na aktuální dění v módním světě,“ říká Lukáš Loskot, CEO pražského módního týdne.

Stejně jako v minulosti se na nadcházející konferenci představí v roli mluvčích významní mezinárodní profesionálové. Svoji účast již potvrdila například renomovaná módní novinářka, bývalá redaktorka Vogue.co.uk a aktuální přispěvatelka Nowfashion a New York Times Jessica Bumpusová či zástupci úspěšných českých značek Tonak a Pietro Filipi.

Partnery konference jsou skupina ČEZ a magazín Forbes. Speciální poděkování patří hotelu Emblem v Platnéřské ulici, který se stejně jako v minulých letech postará o ubytování a komfortní zázemí pro všechny významné mluvčí konference.

Konference se uskuteční v pátek 18. března v prostorách The Chemistry Gallery od 10 do 17 hodin a vstup na ní je zdarma po předchozí registraci (podrobnosti na www.mbpfw.com).

Oficiální hashtag konference je #BFF16