• Nezařazené  • Červená jako klíče ke smyslnosti

Červená jako klíče ke smyslnosti

Každá žena se chce cítit pohodlně a přitom neodolatelně. U spodního prádla platí tahle rovnice dvojnásob a červená barva je zaručeným trikem, jak být ještě víc sexy. Totiž barva, která dokáže rozzuřit býka, umí dost podobně rozvášnit i muže. A to v tom nejlepším slova smyslu. Jak známo červená barva prádla bývá výsadou pro slavnostní příležitosti. My vás ale vyvedeme z omylu.

Dekolt snů každý denKlasická podprsenka a kalhotky v rudé nebo červené už jsou běžně v nabídce. Správně zvolený střih podprsenky je zásadní. Oblíbené jsou především košíčky se svislým švem, které prsa nadzvednou a zakulatí. Pod oblečením vypadají naprosto fantasticky. Můžete si vybrat mezi hladkou nebo krajkovou variantou. Třeba spojení hebkého saténu a krajky je opravdu luxusní záležitost. Push-up podprsenka vám zase vykouzlí plný dekolt, který zaručeně přitáhne pozornost.

Zatraceně sexy 

Pro slavnostní příležitosti sáhněte po korzetu nebo body. V obou případech zabodujete. Nosí se tak, aby to bylo sexy, přitom stále v normě a vkusné. Stylové, nikoli vulgární, ženské a rafinované. Body je na správných místech neprůhledné, jinak transparentní, takže nechává prostor pro fantazii. Korzet by neměl by být zcela průhledný a zbytečně moc odhalovat. Skvělé je, že obě varianty můžete bez problémů zakomponovat jako součást vašeho stylingu, například k džínám a saku.

Na dobrou noc

Červená je barva lásky, erotiky a životní síly. To je přesně to, co je třeba si čas od času v ložnici připomenout. Noční košilka v této smyslné barvě je naprostým ztělesněním ženskosti. Máte raději holá záda, krajku nebo měkounce vyztužené košíčky? Nic není problém. Vhodně zvolené střihy lichotí i plnějším tvarům a možnostem se meze nekladou. Doplňte ji o saténovou košilku a máte vyhráno.