• Styling  • Zima přichází! Do jakých bund se letos zahalit?

Zima přichází! Do jakých bund se letos zahalit?

Zima už klepe na dveře a moc času na nakoupení nové bundy už není. Podzimní kabáty jsou skvělé, ale mrznout v nich se nám nechce. Nemáte rády bundy, protože se v nich cítíte jako Eskymáci? Ukážeme vám několik bund, ve kterých budete vypadat neodolatelně.

Oversize bundy

Objemné bundy jsou teď trendem, který obkroužil celý svět. Ne jen, že vypadají dobře, ale je v nich i teplo. Skvěle vás ochrání před štiplavou zimou.

Pokud si budete objednávat bundu z internetu, doporučujeme si objednat o číslo menší velikost, právě kvůli objemnosti. Nebojte se ani barev. Skvěle vypadají červené či béžové bundy. Naopak s černou bundou nic nezkazíte a jakékoliv doplňky k ní budou vypadat dobře.

Pro inspiraci tu pro vás máme několik stylových bund.

Elegantní kabátové bundy

Jste spíše kabátový typ? Pro vás je tu kabátová bunda. Skvěle zvýrazňuje postavu, je v ní teplo a hodí se pro každý typ postavy.

Zakrývá celá záda, a tak se nemusíte bát nastydnutí.

Touto bundou určitě nic nezkazíte. Perfektně se k ní hodí skinny džíny, naopak pozor s volnými kalhotami či sukněmi, které jsou delší než samotný kabát. Nemusely by lichotit postavě.

Bundy s páskem

Pokud si přejete i v zimní bundě zvýraznit pas a podtrhnout tak svou postavu, vsaďte na bundu s páskem.

Hodí se na všechny příležitosti. Nemusíte se bát ji vynosit i do divadla. Díky své eleganci se hodí kamkoliv. Věřte nám, že s ní uděláte spoustu radosti nejen sobě.

Zdroje: 1 , 2 , 3, 4