• Events  • „Česká Miss je jen jedna“, hlásá nová mediální kampaň soutěže České Miss

„Česká Miss je jen jedna“, hlásá nová mediální kampaň soutěže České Miss

Již 2. dubna se budete moci dozvědět, kdo je novou královnou krásy. V Obecním domě v Praze se bude tradičně rozhodovat o České Miss 2016, České Miss World a České Miss Earth.
Již dvanáctý ročník České Miss se bude konat 2. dubna ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Návštěvníky čeká bohatý kulturní program, těšit se mohou například na kapely No Name a Slza. Tím ale seznam zvučných jmen rozhodně nekončí. Dívky se budou po pódiu procházet mimo jiné i v šatech od proslulé návrhářky Blanky Matragi.

Kromě soutěže krásy se mohou diváci těšit i na soutěž připravenou přímo pro ně. Diváci mohou hlasovat o vítězkách titulů Česká Miss World a Česká Miss Earth, díky čemuž mohou vyhrát i zájezd do Thajska nebo diamantový šperk. Přímý přenos budete moci sledovat na kanálu televize Prima.

Backstage_focení_finálová kampaň_Česká Miss

Začátkem března byla také spuštěna mediální kampaň na podporu soutěže, jejímiž tvářemi jsou moderátoři Leoš Mareš a Libor Bouček, který je zároveň i autorem scénáře finálového večera. O jejich make-up se postarali vizážisté značky Avon a vlasový styling mají na svědomí kadeřníci ze salonu Franck Provost.

Vizuální stránka byla svěřena fotografovi Davidovi Váňovi, který celý vizuál ladil do fialové barvy. Ta má připomínat exotické Thajsko, kde proběhlo i čtrnáctidenní soustředění České Miss. Stejně tak i finálový večer se bude nést v odstínech této barvy.

Těšíte se na novou vítězku?

Zdroj fotografií: TZ Česká Miss, fotograf David Váňa