• Events  • PALLADIUM slaví 10 let. Na co se můžete těšit?

PALLADIUM slaví 10 let. Na co se můžete těšit?

Nákupní centrum PALLADIUM, které denně navštíví na 47 tisíc lidí, slaví o víkendu 20 až 22. října 2017 své 10. výročí. Pro své návštěvníky chystá bohatý program, slevy, speciální nabídky a celou řadu bezplatných služeb. Na co všechno se můžeme těšit?

Nákupní centrum PALLADIUM bylo otevřeno 25. října 2007 a během deseti let jej navštívilo přes 140 milionů lidí. Průměrná návštěvnost, která byla na začátku roku 2008 “jen” okolo 30 000 lidí denně, se v současné době pohybuje až kolem 47 000 lidí.  V předvánoční době se v jeden den může objevit v PALLADIU dokonce až 75 000 lidí.

V pěti patrech nabízí nákupní centrum okolo 170 obchodů a služeb a 30 kaváren a restaurací. Centrum má i podzemní garáže s kapacitou 900 parkovacích míst a kancelářské prostory.

 

Předposlední říjnový víkend proběhne v PALLADIU ve znamení narozeninového výročí. Oslavy 10. výročí PALLADIA zahájí již v pátek v 16 hodin koncert bubenické formace Tokhi & Groove Army a kapely Lake Malawi a Eddie Stoilow. Oslavami provede moderátor Leoš Mareš, který nákupní centrum před deseti lety i otevíral.

Zcela originálním dárkem pro všechny návštěvníky pak bude unikátní videomapping, který realizuje PALLADIUM jako první nákupní centrum v České republice. Každý večer od 19 do 22 hodin bude na historické budově bývalých kasáren k vidění projekce The Modern Jewel z autorské dílny umělců skupiny Hyperbinary, kteří stojí za realizací videomappingu například i na Pražský orloj, kostel sv. Ludmily, nejnovější budovu Muzea v Liverpoolu i dubajskou budovu Soukh al Bahar u příležitosti otevření nového obchodu Sephora.

Projekce bude všechny dny probíhat v desetiminutových intervalech. V sobotu budou oslavy pokračovat přímo v PALLADIU, kde zákazníkům nákupy zpestří DJ, akrobatická exhibice na šálách a lanech či netradiční taneční vystoupení.

Chybět nebude přípitek a slavnostní krájení dortu. Inspiraci k nákupu oblečení nabídnou módní přehlídky podzimních a zimních kolekcí značek PALLADIA. Mezi přehlídkami bude možnost se zúčastnit workshopů s bloggerkami Sharlotou a Koki9, které poradí s výběrem trendy oufitů nebo se správným líčením.

Více než 80 obchodů PALLADIA nabídne slevy ve výši 20–30 % a jiné speciální nabídky, k nákupu v minimální hodnotě 2 000 Kč pak přidá PALLADIUM prémiovou nákupní tašku z limitované edice jako dárek. V pátek 20. října spatří světlo světa také nové vydání PALLADIUM Magazine podzim/zima 2017–2018, které kromě rozhovoru s Leošem Marešem opět nabídne čtenářům řadu nenovějších trendů a spoustu zajímavého čtení.

Zdroje: 1