• Fashion News  • Co obout v této sezóně?

Co obout v této sezóně?

Protože situace na módních molech postupuje kupředu rychlejším tempem než stavba zdi mezi USA a Mexikem (a to je co říct), přinášíme pár tipů na tenisky, které budou tuto sezónu frčet, protože usnout na vavřínech se ve světě tenisek nevyplácí! 

Adidas EQT 

Tato sezóna se ponese ve znamení reinkarnace retro siluet za použití moderních materiálů. Reinkarnace možná není nejlepší slovo, protože legendární tenisky od adidasu nikdy neumřely! Tentokrát doplní původní siluety, které možná najdeme v kdejakém antik bazárku, podrážka Boost, jež rozhodně žádnou starožitností není, ale je to to nejlepší, co můžeš mít mezi nohou a zemí! Možná krom pedálu nejnovějšího Bugatti.

adidas-eqt-93-17-boost-release-date-2

Sálovky slaví comeback 

Adidas nespoléhá jen na Boost, ale velké naděje vkládá i do futsalových tenisek, jako je model Samba či Gazelle, jejichž kultovní siluety se dostávají znovu do módy. Jednoduché tenisky, které se dají snadno kombinovat a už dávno nejsou jen výsadou profesionálních futsalistů. Tím ale rozhodně nechceme říct, že pokud jsi profesionální futsalista, nemůžeš si je dopřát! Tenisky na platformě podrážky z futsalového modelu Samba najdeme i v letošní kolekci ruského návrháře, kterým není nikdo jiný než Gosha Rubchinskiy.

gosha-rubchunskiy-vans-old-skool-00

Nike Air Force na 100 způsobů

Legendární model Nike Air Force 1 rozhodně ani přes svůj úctyhodný věk nepatří do starého železa. Naopak, za svých 35 let si stihl vyzkoušet víc převleků než profesionální karnevalista v Riu. Hitem roku 2017 se stal model Ultraforce, který se od původního modelu Air Force liší zejména mnohem nižší hmotností.

Nike-Air-Force-1-Ultraforce-Low-1-640x415

Rihanna drží Pumu nad vodou 

Tenisky ve stylu creepers, které vznikly na Rihannině skicáku, slaví takový úspěch, že to stěží čekala sama Puma. Všechny kolekce, v nichž můžeš creepers od barbadoské zpěvačky zahlédnout, jsou zpravidla zanedlouho beznadějně vyprodané, což je také důvod, proč Puma rozhodně nehodlá tento trend jen tak opustit.

puma-rihanna-creeper-restock-black-tan-gum-1

Karhu 

Možná ti tahle finská značka nic neříká, její znak v podobě tří pruhů by ale asi měl, pokud donedávna nebyl tvým domovem tající ledovec. Vlastně trochu lžeme, když píšeme, že je to její znak, protože jak asi víš, patří adidasu. Ale až od doby, kdy adidas nabídl Karhu za tři pruhy dvě lahve whisky a ekvivalent dnešních 1500 euro. A protože Finové se ve svém podnebném pásmu občas rádi zahřejí něčím ostřejším, obě strany si plácly. Karhu se ale ani po této nepříliš výhodné transakci nevzdalo, což potvrzuje snímek amerického rapperu Kanyeho Westa, v jehož botníku Karhu evidentně mají své místo!

karhu-kanye-west-00

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6