• Fashion News  • Converse přichází se zimní kolekcí Chuck v neonových barvách

Converse přichází se zimní kolekcí Chuck v neonových barvách

Neonové modely, které pokračují ve stoleté tradici modelu Chuck Taylor All Star. Díky novým technologiím a inovativním materiálům mění hru a posouvají pohodlí na maximální stupeň.

Converse vsadil na neonové barvy, které prozářily podrážky nových Chuck Taylor All Star CX modelů. Výrazné barvy přináší do podzimní a mrazivé šeďi popkulturní veselost. Navazují na tradici nenuceného stylu, který je ale prudce současný.

Pohodlnost CX je posunutá na další příčku. Jsou velmi snadno nazouvatelné a ještě snáze si je vyzujete. Mají mnoho drobných detailů, díky kterým jsou neokoukatelné. V měsících, kdy se brzo stmívá, oceníte jejich reflektivní prvky. Spolu s neonovými barvami tvoří výrazný módní doplněk, který nikdo nepřehlédne.

Z inovativní materiálů si zaslouží vyzdvihnout strečová látka, ze které jsou tenisky tvořeny, a odlehčená CX pěna. Spolu s poloprůhlednou gumovou podrážkou a poutkem nad patou umožňují maximální flexibilitu všech Chuck Taylor All Star CX modelů. Budete se v nich cítit pohodlně celý den.

RUN STAR MOTION

Pro ty, co chtějí vystoupit z davu, stojí za to vyzdvihnout jedovatě zelené Run Star Motion, které se pyšní masivní podrážkou. Ta je speciálně vyvinutá tak, aby maximálně tlumila všechny nárazy. Dalším technologickým prvkem je nylon, který tvoří zbytek boty a prošívaný jazyk z ripstopu. Run Star Motion si hrají s detaily jako jsou reflektivní prvky a viditelný pruh nad patou.

Doporučujeme těm, kteří se chtějí stylově vyřádit a dát světu najevo, že se barev rozhodně nebojí. Jejich na první pohled přehnanost, která vzdává hold sebevyjádření, ale dává možnost v nich strávit celý den v maximálním komfortu.

Modely Chuck Taylor CX a Run Star Motion jsou dostupné u vybraných prodejců.

Zdroj fotografií: Converse Česká republika

Marketing manager