• Fashion News  • Converse X Vince Staples

Converse X Vince Staples

Americký rapper Vince Staples vydal jedno z nejvíce diskutovaných alb loňského roku s názvem „Big Fish Theory“ a jako bonus si k němu nadělil spolupráci s Converse.

Ze společné práce vznikl originální merch pro jeho crew k Life Aquatic Tour. Nyní se tato fresh limitka Converse x Vince Staples Chuck 70 poprvé dostává i k jeho fanouškům, konkrétně přes Queens v Praze, Brně a Ostravě.

Kooperace Converse a Vince Staplese rozhodně není novinkou. Tento 24letý rapper obouvá Chucky od svých školních let a s americkou značkou spolupracuje dlouhodobě. Značka je pro něj srdcovkou a jeho ové kolabo je přímo inspirováno Vincovým úspěšným počinem „Big Fish Theory“. Z celé kolekce jsou očividné motivy tohoto alba. Převládají kontrastn barvy černá a oranžová.

Plátěné vysoké a nízké Chucky 70 mají originální průsvitnou podrážku, která odkazuje na obal alba se zlatou rybičkou. Na obou modelech je po straně vyšité rapperovo jméno a na patě pak 3D print „SEA“ jako odkaz na Vincovu značku a jeho úspěšnou Beats 1 Radio Show. Kotníková high varianta se pyšní ještě jedním detailem v podobě výrazného nápisu „Big Fish“ na jazyku.

Kolekce tenisek Converse x Vince Staples Chuck 70 je k dostání na oficiálních stránkách Converse a každým dnem bude exkluzivně dostání i v Queensu v Praze, Brně a Ostravě.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5