• Lifestyle  • DailyStyle.cz Tě Sleduje!

DailyStyle.cz Tě Sleduje!

Nový týden přinesl příjemné překvapení, seznámila jsem se s chytrým a stylovým klukem. Chci Vám představit našeho dalšího hrdinu Jaroslava Modlíka. Je mu 23 let a pracuje jako šéf-barman v odborném baru Anonymous. Během rozhovoru jsem se dozvěděla nejen o jeho stylu a zároveň o životě barmana.

image

Ahoj , Jardo! Můžeš trochu popsat svůj styl, z čeho se skládá?. 

Nazval bych to “Nedbalá Elegance“. Elegance znamená především upravenost a „nedbalá“ je synonymem pohodlí, protože hlavní smysl je, aby se člověk cítil dobře.

Proč jsi vybral pro sebe přesně tento styl ? 

Já mám docela aktivní život, proto se musím cítit komfortně v oblečení, ale v tu samou chvíli vypadat reprezentativně a profesionálně. Jsem barman!

Znamená to, že tvůj styl přímo souvisí s tvou prací? V opačném případě bys měl úplně jiný outfit?

Asi,ano! Oblékal bych se možná jinak, kdybych měl jinou práci ale na druhou stranu jsem se vším spokojený a nemám problém s outifty.

 image

V každém případě nemáš problém zkombinovat věci. Jak ses tomu naučil nebo to je přirozený talent?

Samozřejmě talent!(usmívá se). Ségra mi ale vždy dávala nějaké rady, holky mají v módě lepší názor. Později tohle přišlo samo sebou.

Co je nejdůležitější v pánském outfitu?  

Bezpochyby čisté boty! Mám několik různých párů bot, říkám tomu „nedbalé lakýrky“, které se dají skvěle zkombinovat s jakýmkoli oblečením. Ale jen s čistými boty!

image

Věnuješ pozornost také nějakým doplňkům? 

Ano. Jestli mám něco na ruce jako kožený náramek nebo hodinky, můžu udělat svůj outfit výraznější a stylovější. To je velmi efektivní způsob, jak rychle a snadno dodat outfitu šťávu.

image

Řekni upřímně, inspiroval tě někdo k tomuto stylu? 

Ryan Gosling ve filmu „Bláznivá, zatracená láska“ se pro mne stal určitě příkladem! Jednoduše řečeno, „Nedbalá Elegance“ se pro mě stala stylem života. Důležité je vaše vystupování, můžete jako elegán nejen působit, ale také se jim skutečně stát.

Děkují ti za zajímavý rozhovor. Máš na závěr nějaký vzkaz pro naše čtenáře?

Buďte spokojení ve svém oblečení! Jestli se cítíte nepohodlně, tak si nevěříte a to znamená neúspěch!

image