• Styling  • Dioptrické brýle jsou stylovou sázkou na jistotu

Dioptrické brýle jsou stylovou sázkou na jistotu

Easy Optic je přátelským a stylovým místem, které se snaží maximálně vyhovět přání každého zákazníka. Brýle jsou dovážené z Itálie a díky tomu, že Easy Optic komunikuje převážně online jsou v showroomu brýle až o 10tky procent levnější než u konkurence. K dispozici mají spoustu „hipster“ Ray Ban kulatých brýlí nebo naopak elegantních PRADA, Vogue a DOLCE & GABBANA. Pojďte se inspirovat s námi.

Nejen výrazné brýle letí i mezi celebritami. Od šedesátých let jim zůstává věrná okouzlující Jane Fonda a nedají na ně dopustit ani Jennifer Aniston, Emma Stone či Scarlett Johansson. Zastánkyně kulatých, retro brýlí jsou třeba Emily Ratajkowski a Iris Apfel, pro kterou jsou doslova symbolem. I světově uznávaný pár George Clooney a Amal Alamuddin zařadili do své image stylové brýle!

Tak proč ne vy? Nechte se dále inspirovat a dodejte svému looku ten správný šmrnc.

Brýle v retro stylu

Brýle s širokými obroučkami, různě zdobené a s širokou škálou barev. To jsou retro brýle. Sluší snad každé ženě, všech zemí světa. Mají své věrné majitelky, které na ně nedají dopustit. Jsou k dostání ve všelijakých barvách, liší se i různou velikostí očnic ve všemožných tvarech. Díky absenci přezdobených stranic si můžete být jisti, že s těmito brýlemi zaručeně vyniknete!

Brýle v pastelové barvě

Velké oblibě se také dostává brýlím s jednobarevnými pastelovými obroučkami. Mohou být také duhově zbarvené od světlých tónů až po tmavé. Zajímavou variantou jsou i jinak barevně laděné nožičky.

Klasika, která nikdy nevyjde z módy

Nesmíme opomenout ani klasiku v podobě černých brýlí, jež jsou nesmrtelné a představují jakousi jistotu. Velice oblíbené jsou dioptrické brýle bez obrouček či s poloobrubami, které vám dodají na elegantním vzhledu.

Nejen pracovně vytížená žena

Ať už manažerky nebo byznys ženy. Každá má svůj den přesně naplánovaný a tudíž jak své okolí, tak svůj zevnějšek musí mít do detailu perfektní, bez zbytečných komplikací. Brýle jsou v klasickém provedení a v neutrální barvě. Takové brýle musí dokonale sedět a hlavně se v nich ženy musí cítit pohodlně. Klasické černé, tmavě vínové či odstín tmavé espresso, v těchto barvách budete vždy za dámu.

Outfit zvolte podle kritérií vašeho zaměstnavatele nebo podle vašeho stylu oblékání. Vhodné jsou kalhoty s puky či pouzdrová sukně ke kolenou. Když zvolíte bílou nebo proužkovanou košili a obujete boty na podpatku, nikdy nešlápnete vedle.

Sportovně založená žena

Na první místo tyto ženy rozhodně upřednostňují funkčnost. Návštěva dobrého optika je tedy na prvním místě. V ordinaci vás řádně prohlédnou a precizně seřídí čočky, ale i stranice. Ujistí se, že máte brýle správné velikosti, a že vás za pár dní nebude bolet hlava.

home4

Outfit zvolte podle toho, jestli se chytáte do posilovny nebo dáváte přednost raději venkovním sportům. Brýle můžete sladit s barvou oblečení či zvolit klasickou černou obroučku. Hlavní je, aby dokonale seděli a nepadali z nosu. Navíc v Easy Optic si můžete brýle vyzkoušet v jejich showroomu, doma či přes online aplikaci. Brýle si tak u nich vybere rozhodně každý!

Zdroj: 1, 2