• Styling  • DailyStyle inspirace: Co si sbalit s sebou na letní festivaly?

DailyStyle inspirace: Co si sbalit s sebou na letní festivaly?

Chystáte se v létě na festival, ale bojíte se, že si něco doma zapomenete? Nebo máte jiný problém: vlastně se nemůžete rozhodnout, co si vzít s sebou? Přinášíme vám seznam nezbytností i inspirace!

„Když se chystáte na cestu, připravte si všechno potřebné šatstvo a peníze. S sebou si pak vezměte polovinu šatstva a dvakrát víc peněz.“ Susan Hellen

Šortky si pro teplé dny určitě přibalte. Nesmrtelnou klasikou jsou jeanové, ale můžete si vybrat i jiné materiály. Co se trřihů týče, je jich také nepřeberné množství, např. pin up styl – šortky mají vysoký pas a jsou hodně vykrojené, pánský styl – kraťasy s delšími nohavicemi, ale stále nad kolena, nebo můžete zvolit poněkud „tvrdší“ army styl.

Bunda je další nezbytností. Ochrání vás před chladnými rány, schováte se v ní před deštěm. Zvolit můžete koženkový „křivák“ nebo denimovou. Ta má výhodu v tom, že ji můžete jednoduše srolovat, aniž byste měli výčitky, že se zmuchlá. Bude vám na cestách skvělým parťákem.

Tričko, zejména bavlněné, je v parných dnech nepostradatelné. Zároveň vám ochrání ramena před spálením. Pokud jedete na hudební festival, můžete zvolit rockové motivy, chybu neuděláte ani s klasickým bílým tričkem. Jenom se smiřte s tím, že nezůstane stejně čisté, jako když jste ho balily.

Ledvinka je na festivaly velice praktickou věcí. Není velká, takže se do ní akorát vejdou nezbytnosti, které potřebujete mít stále u sebe. Díky tomu, že ji cítíte na těle, máte nad ní neustále kontrolu. Dnes je na trhu dostupná v mnoha střihových, barevných i cenových kategoriích.

Zdroje: 0, 1, 2, 3, 4