• Styling  • Hadí vzory jsou zpět. Tady jsou naše tipy, jak je nosit

Hadí vzory jsou zpět. Tady jsou naše tipy, jak je nosit

Hadí styl se pomalu připlazil zpátky do vašeho šatníku. Nemějte z něj strach, je to totiž dobrá zpráva, a to hned z několika důvodů.

Ať už se zabalíte do hadí kůže od hlavy až k patě, nebo jen doplníte svůj outfit hadí kabelkou či botami, nemůžete udělat chybu. Hadí styl se totiž hodí naprosto ke všemu. Pomůže vám povýšit vaše každodenní oblečení na exkluzivní model. A je neuvěřitelně elegantní, takže každý váš styl s hadím vzorem se rázem stane výkřikem elegance.

Hadí kabelka z vás udělá královnu

Bez ohledu na tvar, barvu či velikost kabelky s hadím vzorem, budete s ní vždy absolutně cool. Můžete si ji vzít k čemukoli, a vždycky se bude hodit. Nosí se ve všech barvách, trendem letošního jara jsou malá psaníčka.

Boty s hadím vzorem jsou, a budou, vždycky cool

Hadí boty jsou velmi elegantní, a proto si je můžete vzít k sukni, šatům i ke kalhotám. Vezmete-li si je k džínám, hned budete moct jít na schůzku v ležérním, ale elegantním stylu. Letošní sezóna přeje hlavně vysokým kozačkám. A to, že jsou vysoké, neznamená, že se k nim nedá vzít dlouhá sukně. Naopak, je to módní výstřelek.

I žlutá hadovi sluší

Kabát s hadím vzorem je exkluzivní kus oblečení, který je neskutečně elegantní a trendy. Kombinujte ho s jednoduchými nadčasovými kousky a doplňte výraznými barvami.

Hadí vzory nejsou jen šedé nebo hnědé, letos v létě se bude nosit i v jiných barvách. Například žluté kalhoty v hadím stylu vám dodají šarm a neodolatelný cool look.

Zahalte se do hada od hlavy až k patě

Začal vás hadí styl bavit? Tak pojďte do toho a oblečte se do něj od hlavy až k patě. Zároveň budete také neskutečně trendy. Pro jaro a léto 2019 jsou prostě dlouhé šaty s hadím vzorem přesně to pravé. V retro kombinéze v hadím stylu budete královnou letošních trendů. Kombinovat je můžete s kozačkami i s lehkými lodičkami, a to buď neutrálních barev, ale nezkazíte nic ani barvami výraznými.

 Hadí vzor se totiž opravdu hodí ke všemu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9