• Fashion News  • Nová kolekce Pop by Zuzana Kubíčková 2019

Nová kolekce Pop by Zuzana Kubíčková 2019

V rámci MBPFW představila návrhářka Zuzana Kubíčková novou kolekci své loni uvedené značky Pop. Značka, jež vychází ze slova „populární“, nabízí osvědčené střihy z návrhářčiny dílny. Kolekce je trvale k dostání online, ve vinohradském showroomu autorky či v brněnském Object concept store.

Ženskost, krajka, tyl a pečlivé zpracování. To jsou charakteristické znaky pro tvorbu úspěšné návrhářky Zuzany Kubíčkové. Nová kolekce se nese v podobném duchu, avšak je o poznání uvolněnější a mladistvější. Celkem 25 ležérních modelů nabízí rozevláté kalhoty s vysokým pasem, plisované sukně či univerzální kabátky. Změna, které si můžeme povšimnout, spočívá v prodloužení délky šatů a sukní nebo v novém materiálovém zpracování mikin a topů.

Kolekce se stále drží původní myšlenky vytvořit nadčasový základ netrendového šatníku, který bude sloužit po mnoho let. Jednotlivé kousky kolekce se dají libovolně kombinovat, a to i s kousky z předešlé kolekce, se kterou se elegantně doplňují.

S novou kolekcí Pop by Zuzana Kubíčková určitě nešlápnete vedle už jen z důvodu slazení barev do jemně pudrových až meruňkových odstínů, které letos ovládly světová módní mola. Nude odstíny jsou navíc doplněné o zelenou a tmavě modrou barvu.

Za kolekcí stojí spoustu talentovaných lidí. Stylingu se ujala Jana Kapounová. Modelky Lindu Novotnou (Exit Model Management) a Emily Schopper (Elite Prague) líčila Hristina Georgievska a česala Anna Plačková z Toni&Guy Salon Prague. Celou kolekci nafotila Anna Mrázek Kovačič.

Kolekce je online k dostání zde a na všech aktuálních prodejních místech značky- showroom Zuzany Kubíčkové, Deelive design store, Showroom Luciela Taschen a Object concept store.

Zdroj: archiv značky Pop by Zuzana Kubíčková