• Fashion News  • DailyStyle inspo: Inspirace, jak na pohodlné, a přesto stylové outfity do zimy

DailyStyle inspo: Inspirace, jak na pohodlné, a přesto stylové outfity do zimy

Když teploty klesají pod bod mrazu je zkrátka nevyhnutelné zařadit do svého šatníku teplé oblečení, které vás v těchto teplotách pořádně zahřeje. Mnohé ženy si však lámou hlavu nad tím, jak docílit pohodlného a teplého outfitu, avšak přes všechny tyto okolnosti pořád stylově vypadajícího. Jaké kousky si pořídit a jak především svůj outfit vyladit tím správným směrem? Máme pro vás hned několika zajímavých tipů.

Hřejivé svetry

Investice do hřejivých svetrů z kvalitního materiálu se vám rozhodně vyplatí. Ačkoliv vám občas svědomí našeptává úplně něco jiného, uvidíte, že pořídit si dražší kousek na úkor kvanta nekvalitních svršků, je opravdu ta správná volba. Zkuste na místo klasického rovného střihu například svetr s balonovými rukávy anebo svetr s nevšedním a zajímavým vzorem.

Mohutné kabáty

Neexistuje lepší pocit, když se v tom nejmrazivějším počasí se zachumláte do kabátu pomalu většího než vy samy. Trend oversize kabátů je tu již delší dobu, avšak stále přetrvává a přetrvávat bude rozhodně nadále i v budoucnu. A jak jsem navíc již zmiňovala, jsou opravdu neskutečně praktické a stylové zároveň!

Správně zvolené doplňky

Hřejivé zimní doplňky v podobě čepice, šály a rukavic jsou v tomto období rozhodně na místě. Zároveň ovšem tyto doplňky dokážou váš outfit dotáhnout k dokonalosti a taktéž k maximálnímu komfortu. Zimní móda nabízí opravdu široké spektrum doplňků, ať už se jedná o výrazné čepice, klobouky anebo objemné šály, rozhodně si je však letos nesmíte nechat ujít.

Vrstvy

Vrstvy vás především nejen zahřejí, ale zároveň dodají vašemu outfitu zcela nový prvek, díky němu váš outfit bude vypadat neobvykle stylově. Navíc se zde můžete pořádně kreativně vyřídit, protože je zcela na vás, jak svůj outfit navrstvíte. Ať již přidáte rolák pod další svršky nebo naopak zvolíte další svršek přes kabát v podobě vesty, kreativitě se zde meze nekladou!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9