• Styling  • DailyStyle inspo: Robustní, ale stylové. Jak nosit žhavý trend massive boots?

DailyStyle inspo: Robustní, ale stylové. Jak nosit žhavý trend massive boots?

Mít nohy v teple, to je základ, kor když venku poletuje sníh a teploty jsou na bodu mrazu. A protože se každé roční období objevují nové trendy, i nyní pro vás máme jeden. Letos se vsází na pořádné massive boots! Hodí se jak do města, tak na procházky v lese. Načerpejte s námi inspiraci, jak boty vynosit za každé situace.

Prvotním odhalení tzv. massive boots můžeme hledat v portfoliu značky Bottega Veneta. Bottega Veneta je známá svou netradičnostní a nebojí se ukazovat nejrůznější styly a vsází dost i na doplňky. Přesto ale rychle reaguje na nejnovější trendy. Není divu, že jejich boty na velké platformě a barevnou podrážkou zná každý. Označení massive boots se používá tedy u bot s velkou, masivní podrážkou nebo tomu můžeme rozumět i jako “horským botám”.

Fotografie: Bottega Veneta

K šatům a sukni do kanceláře

Je známo, že tyto robustní boty se hodí ke všemu! Pokud si přeci jen potrpíte na elegatnějším looku, nebojte se toho. V zimě se skvěle hodí například k pleteným šatům nebo sukni. Boty, které jsou do půlky lýtek zahřejí, kotníky tak budete mít v teple a šaty se postarají o zbytek parády.

Zleva: Šaty Isadora, prodává Lisca. Motorkářská bunda RAINBOW, prodává Bonprix, 1899 Kč. Boty INUIKII, prodává Answear, 8999 Kč. Zdroj: Pinterest a archiv značek

Koženka v hlavní roli

Už víme, že denim s denimem se kombinuje perfekně. A s kůží to není jiné. Další možností, jak tyto boty vynosit je s koženými kalhoty, legínami. Hodně trendy jsou momentálně i ty s volným střihem, tak se nebojte jiných typů než jsou klasické úzké nohavice.

zleva: Rolák ONLY, prodává About You, 699 Kč. Koženkové kalhoty Comma, prodává About you, 2599 Kč. Sako Mango, 1599 Kč. Boty Filling Pieces, 9100 Kč, Zdroj: Pinterest a archiv značek

Na procházku v teplákovce

Massive boots se hodí i k neformálnímu oblečení. Jelikož jsme si všichni oblíbili trend teplákovek, zkuste na mrazivé procházky kombinaci oversize teplákové soupravy a těchto trendy bot. Znáte lepší spojení pohodlí a tepla?

zleva: Mikina s kapucí H&M, 399 Kč. Tepláky jogger H&M, 299 Kč. Boxy puffer bunda H&M, 999 Kč. Boty Bershka, prodává Zalando, 999 Kč. Zdroj: Pinterest a archiv značek