• Lifestyle  • DOPIS OD ŠÉFREDAKTORKY: ”SEPTEMBER ISSUES”

DOPIS OD ŠÉFREDAKTORKY: ”SEPTEMBER ISSUES”

Sice měsíc má dopisem od šéfredaktorky začínat ale září je pro mě tak neklidným měsícem, že se to bohužel nepovedlo a to kvůli nabitému programu. Jakému konkrétně se dočtete níže.

Hned první zářijový týden odstartoval Mercedes-Benz Prague Fashion Week, kterého jsme se účastnili společně s Mirkem a kde jsem potkala spoustu známých, které zas až tak často nevidím (což je velká škoda). Sešli jsme se s Natálkou z The Nattiness a s úžasnou partou z Love Fashion- Janičkou a Janičkou. Program MBPFW byl tentokrát absolutně nabitý! Spousta fashion talků, představení nových kolekcí a samozřejmě přehlídek. Obě lokace, jak ZIBA, tak i Skatepark na Štvanici byly dokonalým výběrem. Všichni jsme se shodli na tom, že se MBPFW každou edicí zlepšuje o stopadesát kroků dopředu a nezbývá nic jiného než se těšit na tu další edici! Jinak jsem si dala trochu challenge odchodit celý fashion week v botách Nike. Když už ten týden byl tak módně vyčerpávající, tak aspoň mě nikdy nebolely nohy.

MBPFW

MBPFW

MBPFW

MBPFW

Po skončení MBPFW moc času na odpočinek nebylo, jelikož 09.09.2015 Dailystyle slavilo své 3.narozeniny ve Fashion Club Prague. Pocity: absolutní schýza, jelikož tak velkou akci jsem v životě nepořádála a myslím, že večer byl kulturním děním naplněn až až. Samozřejmě bez mého týmu bych to nezvládla, dlouhé sentimentální poděkování jsem už vypisovala na Facebooku a zaslouží si každý můj velký obdiv, protože když jsem ve stresu, tak nejsem zrovna nejpříjemnější člověk na pokec (kdo zažil, pochopí : ))))

Ještě nesmím zapomenout na skvělou Siréna Party (Vol.17), které jsme se také stihli zúčastnit! Prostě září přineslo samé pozitivní vzpomínky!

No a jelikož přepracovanost za celý rok dosáhla maximální hranice, přišel čas na pořádnou dovolenou, ze které se snažím tenhle dopis napsat : ))) Jsem v ráji na zemi a soustředění se v těchto krajích moc nefunguje, tak se nezlobte a příště snad napíšu něco lepšího! Jak se říká na východě: ”První palačinka se nikdy nepovede.” : )))

Coca Cola Moschino edition! Hotel mě nemohl udělat větší radost! : )