• Fashion News  • Doplňky – trendy pro jaro 2018

Doplňky – trendy pro jaro 2018

V šatníku ženy, která si zakládá na módě, nesmějí chybět doplňky, jelikož právě ony dolaďují celkový vzhled a dávají mu vyniknout. Výměnou doplňků lze totiž navodit zcela nový dojem. Vedle nejnovějších módních trendů se tak na světových přehlídkových molech představují také doplňky, které zrovna letí. Ale které to jsou na jaře 2018?


Perly – ušlechtilé poklady z moře

Perly jsou naprostá klasika a hodí se takřka ke všem stylům. Letos na jaře se však netěší oblibě pouze coby ozdoba ve formě náušnic, náramků či řetízků, nýbrž se mohou skvít na libovolném kusu oděvu a přitahovat k němu pohledy. Na botách, kabelkách, halenkách, kalhotách či čelenkách do vlasů – tam všude jsou perly v této sezóně „in“.


Klasika: Kabelky

Kabelka je nezpochybnitelnou královnou doplňků. Pro každý outfit se najde vhodný exemplář. Kabelky však neslouží jen pro potěchu oka, nýbrž jsou i svrchovaně praktické. Své místo si v nich najde vše, co jejich majitelky mimo domov potřebují. Vedle peněženky, telefonu a klíče se do nich schovají třeba i kapesníky, rtěnka, krém na ruce, pilník či deštník. Návrháři pro každou sezónu přicházejí s novinkami. Letos na jaře velí trend pořídit si velkou kabelku s logem, které klidně může zaujímat velice prominentní místo. Chybu neuděláte ani s aplikacemi, třásněmi či střapci. Tyto ozdoby nabízí mimo jiné značka Stilago. I v této sezóně se uplatní praktická pytlová kabelka. Díky svému tvaru pojme neuvěřitelně mnoho věcí a zároveň je nadčasová. Dáma, která se chce patřičně vyzbrojit na nakupování, by měla sáhnout po nových taškách XXL. Nejenže půjde s dobou, ale je to i velice praktická volba, protože do takové tašky se toho vejde… Výtečně se tedy hodí i na pláž či k plaveckému bazénu.


Šperky XXL

Ve velkorysém duchu se nesou i šperky. Obří náušnice své majitelce zajistí obdivné pohledy a podtrhnou zejména jednoduchý outfit. Skvěle se uplatní i večer v kombinaci s elegantními šaty. Nezáleží na tom, zda se ozdobíte šperky, perlami či třásněmi. Hlavně aby to bylo velké a nápadné. Letos na jaře je vhodné volit zejména neforemné modely a abstraktní tvary.

 

Čepice Baker Boy – nezbytnost pro ženu, která jde s módou 

Tento doplněk patřil k hvězdám minulé sezóny a ani jaro 2018 si bez něj nelze dost dobře představit. Tato pokrývka hlavy působí ležérně a hodí se k libovolnému vzhledu. Krásně dotvoří celkový dojem. Důležité je nechat si pod čepicí rozpuštěné vlasy. Jemné vlny ve vlasech umocní ležérní charakter tohoto doplňku.

Chybět nesmí pásek

Pásky jsou v této sezóně nezbytností a přitahují velkou pozornost. Povoleny jsou prakticky všechny styly. Vedle modelů XXL se potkáme i s úzkými exempláři. Žena tak staví na odiv svou postavu a zdůrazňuje pas. Obzvlášť dobře působí pásek v kombinaci s dlouhým horním dílem či šaty.