• Lifestyle  • Zásnubní prsteny za dostupné ceny aneb nemusíte být milionář, abyste se vyslovil

Zásnubní prsteny za dostupné ceny aneb nemusíte být milionář, abyste se vyslovil

Zásnubní prsten – šperk, který je neodmyslitelně spjatý se zásnubami. V průběhu života může každá žena dostat spoustu dalších šperků, ale zásnubní prsten bude asi vždy patřit mezi ty nejoblíbenější, neboť je symbolem lásky a je mužovým slibem. 

Snad každý muž dbá na to, aby své vyvolené tímto prstenem vyrazil dech a dal jí ho ve chvíli, kdy to ona bude nejméně čekat. Není to tak že by ho jen tak jednoduše koupil a předal jako jakýkoliv jiný dárek – zásnubní prsteny často mívají svou tradici, svou symboliku, mnoho mužů je nechává dělat své přítelkyni na zakázku, aby ji tento šperk co nejlépe vystihoval. Vzhledem k tomu, že každá žena je jiná a má ráda jiné typy šperků a třeba i jiné materiály, každý muž by měl nad výběrem toho správného prstenu dobře přemýšlet a neunáhlit se ve svém rozhodnutí, zda právě tento prsten je „TEN PRSTEN“, který shání.

Samozřejmě, že některé celebrity, ať už máme na mysli Kate Middleton, Beyoncé, Mariah Carey nebo Elizabeth Taylor, dostaly přenádherné zásnubní prsteny za milióny či dokonce stamilióny, ale i s pár tisícovkami v kapse se dá sehnat luxusní a kvalitní šperk osázený diamanty, který vaši vyvolenou dostane do kolen. Stačí jen hledat. Vysoká cena prstenu navíc neznamená, že vám zajistí šťastné manželství. Navíc, prsteny za horentní sumy bývají osázené megalomanskými diamanty a jinými vzácnými kameny gigantických rozměrů, které sice na pohled vypadají krásně – ale ruku na srdce – která z nás by jej chtěla nosit každý den do práce? Bez bodyguardů asi málokterá, navíc například při práci na počítači nebo psaní na mobilu by takový prsten spíše překážel… nemluvě o tom počtu roztrhaných silonek!

Luxusní a krásný zásnubní prsten z prvotřídních materiálů můžete v dnešní době sehnat klidně i za 3 nebo 4 tisíce. Například česká společnost Danfil Jewellery nabízí luxusní šperky s drahými kameny, jako jsou kromě diamantů i ametysty, safíry, smaragdy nebo rubíny. Pokud má tedy vaše vyvolená vytříbený vkus a je náročná, co se týče zpracování, materiálu nebo barvy kamenu, rozhodně zde máte z čeho vybírat. Ceny zásnubních prstenů zde začínají na ceně 3900,-, což je nejen velmi sympatická cena, ale navíc za ní získáte prsten vyrobený za 14 karátového zlata s certifikovaným diamantem. Ovšem nenechte se zmást, pokud pro svou drahou požadujete něco víc a můžete si to dovolit, i na vás společnost Danfil Jewellery myslela a má připraveny i obrovské diamanty, za které se rozhodně nebudete muset stydět ani v té nejluxusnější společnosti mezi celebritami!

Zdroje: 1, 2