• Beauty  • Efektivní ochrana pokožky rukou na podzim: Stenders a jejich nová řada produktů

Efektivní ochrana pokožky rukou na podzim: Stenders a jejich nová řada produktů

Podzim je pro pokožku každého z nás velkou zátěží. Vítr, déšť i jiné ,,radovánky“ počasí působí negativně, obzvlášť na pokožku našich rukou. V tomto období je nejdůležitější pamatovat na péči a ochranu. Společnost Stenders vypustila řadu produktů péče o ruce, do které spadají i tekuté mýdlo a lotion.

Produkty působí do hloubky naší pokožky, precizně o ni pečují, zásobují ji vitamíny a pomáhají kůži uchovat její hladkost a měkkost. Zdokonalená forma mýdla obohacená o cenné rostlinné extrakty, éterické oleje a kyselinu mléčnou pokožku obnovuje a udržuje ji sametově jemnou.

Lotion v sobě uchovává vzácné máslo shea a sladkých mandlí, které regeneruje kůži, obnovuje její hedvábnou hebkost a udržuje ji ve stálém komfortu. Tento lotion má jemnou texturu a rychle se vsakuje, proto je jeho aplikace velmi jednoduchá a pohodlná, a to obzvlášť před odchodem do ,,terénu“.

Mýdlo i lotion jsou představeny ve třech podobách: brusinka, růže a grapefruit. Nové tekuté mýdlo i lotion na ruce si můžete objednat na oficiálních stránkách Stenders a v dalších parfumeriích.

 

Zdroje: úvodní foto, 2