• Fashion News  • Kolekce Selena Gomez x Coach ukrývá inspirativní poselství

Kolekce Selena Gomez x Coach ukrývá inspirativní poselství

Cokoliv, co mladá Selena Gomez dělá, pro ni vždy nese určitý osobní význam. Důkazem toho jsou například texty jejích písní, které velice často odráží dění v jejím osobním životě, a nechávají nás tak nahlédnout do jindy pečlivě střeženého soukromí. Kus sebe nyní vnesla i do nové kolekce Coach, ze které se upřímně raduje. V čem je kolekce výjimečná?

Jméno Seleny Gomez jste určitě v poslední době slýchali celkem často – ať už v souvislosti s neutichajícím promem k jejím nejnovějším songům Bad Liar a Fetish, či ve spojení právě se značkou Coach.

Coach campaign Fall 2017

Nejen, že ji totiž Coach oblékl do nádherné ručně zdobené róby na prestižní Met Gala. Gomez se především stala jejich novou tváří a v červnu zazářila v okouzlující vintage kampani laděné do sépiových tónů. Sérii fotografií doprovázel i krátký filmový snímek.

Na vydařenou kampaň nyní volně navázala i dlouho spekulovaná spolupráce na unikátní kolekci. Na té se se Selenou podílel kreativní ředitel značky, Stuart Vevers, který se z práce s texaskou rodačkou náramně těšil.

„Byla to skutečná zábava vytvářet kolekci se Selenou a navrhovat kousky, které jsou stejně skvělé jako ona a vyzařují ženskost,“ uvedl Vevers.

Kolekci tvoří kožené kabelky, malá psaníčka s řemínky na zápěstí, elegantní obaly (které mohou například perfektně posloužit na uskladnění dokladů) a přívěsky. Cenová relace je široká a jednotlivé produkty se pohybují od $50 do $395 za nejvýraznější kousky celé kolekce – kabelky Selena Grace.

Kabelka Selena Grace v barvě Selena Red, $395

Kabelka Selena Grace v barvě Selena Red Cherry, $395

Kabelka Selena Grace v barvě Selena White, $395

Ty jsou pro popovou zpěvačku srdeční záležitostí. Do jejich vnitřních štítků je totiž všitý její podpis a zároveň i její oblíbený citát „To be you is to be strong.“.

Nesmíme také opomenout možnou spojitost mezi jménem Grace a Gracie – jménem její mladší sestry.

„Nemůžu se dočkat, až budu ty kabelky nosit! Jsou všestranné a tedy perfektní na nošení po celý den. Zároveň se dají zkombinovat v podstatě s čímkoliv,“ těšila se ze spolupráce Gomez.

Kabelky však nejsou jedinými produkty kolekce, které nesou zvláštní poselství. To se totiž objevuje i na přívěscích, na kterých je rukopisem samotné zpěvačky napsáno „Love yourself first“. Tento citát je inspirovaný jedním z jejích tetování, které nese stejná slova v arabštině.

 

Nám se propojení klasického luxusu značky Coach s mladou a hravou duší Seleny Gomez upřímně líbí.

Co na něj říkáte vy?

Pokud vás kolekce zaujala, můžete si ji objednat online na coach.com.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5