• Fashion News  • Emma Stone nejnovější ambasadorkou Louis Vuitton!

Emma Stone nejnovější ambasadorkou Louis Vuitton!

Není tomu ani rok, co si Emma Stone převzala Oscara za svůj herecký výkon ve snímku La La Land a je to teprve několik týdnů, co měl premiéru životopisný snímek Battle of sexes, za který získala herečka mnohé pozitivní ohlasy. Její hvězdné období však zdaleka nekončí – stala se totiž nejnovější ambasadorkou módního domu Louis Vuitton!

Oscarovou herečku, která s francouzským módním domem podepsala spolupráci na celé dva roky, tak čeká dobrodružství, které by jí ne jeden módní nadšenec mohl závidět. Užije si totiž natáčení televizních spotů a stane se tváří mezinárodních kampaní objevujících se na stranách módních časopisů. Mimo to bude především nádherné róby z dílny Louis Vuitton oblékat i na červený koberec.

Tato část spolupráce již začala a poprvé herečka Louis Vuitton oblékla na premiéře výše zmiňovaného snímku Battle of sexes v Los Angeles, ve kterém hraje tenisovou legendu Billie Jean King.

Na jeho pozdější premiéře v Londýně se objevila v šatech s odkrytými rameny ze stejnojmenné dílny.
O nadcházející spolupráci dal jako první vědět kreativní ředitel značky, Nicolas Ghesquière, který na svém instagramovém účtu zveřejnil společnou fotografii s novou ambasadorkou. Hned poté následovalo oznámení z účtu Louis Vuitton.
O spolupráci s Emmou Stone údajně módní dům usiloval téměř rok a svým nynějším souhlasem se tak rodačka z Arizony konečně zařadila ke jménům jako jsou Alicia Vikander či Selena Gomez, které svá jména již dříve se značkou spojila.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4