• Beauty  • Exploze jarních parfémových trendů 2015

Exploze jarních parfémových trendů 2015

Zimní období  je za námi. Nastal ideální čas upustit od zimních oblíbenců plných výrazných tónů, kteří vás doprovázely celou zimu. Odstartujte začátek jara novou svěží vůní. Nejen, že vás odliší a zdůrazní vaší identitu, ale dodá svěžest a náboj energie.

Parfuméři v těchto dnech chrlí jednu novinku za druhou a je potřeba se i v tomto velkém množství zorientovat. Seznamte se s parfémovými trendy, které se ponesou na výšině tohoto období.

 

Marc Jacobs – vůně inspirovaná módou

Novinka Mod Noir inspirovaná pop-artem šedesátých let zaujme designovým flakónem, který se vyznačuje černo-bílými pruhy. Doslova Vás omámí květinová vůně hlavní složky gardénie spolu se zelenými tóny a krémovým pižmem. Parfém připravil Jean-Claude Delville, který už pro Jacobse vytvořil vůni Gardenia Splash.

26144863-715

Roberto Cavalli – vůně z ráje

Divoký jasmín, mandarinky a cypriš sesbíraný z okolí Středozemního moře. Tím se vyznačuje dřevitě-květinová vůně Paradiso, která je inspirovaná prosluněnou Italskou krajinou. Umělecky vyřezaný flakon do tvaru diamantu, kde hlavním prvkem je průhledné sklo odhaluje zlaté hloubky vůně. Za tímto skvostem stojí mistr parfumér Louise Turner.

roberto-cavalli-paradiso-fragrance-01

Nina Ricci – ztělesnění smyslné francouzské elegance

Tvůrce niché parfémů Francis Kurkdijian dostal příležitost vytvořit dokonalou představu o noblese v parfému L’Extase. Vyvážený koktejl od jemně okvětních lístků přes zemité přírodní aroma spolu s zrnky růžového pepře se halí do elegantně temného flakónu.

WTFSG-nina-ricci-lextase-fragrance-ad-2015-02

Dolce & Gabbana – neobyčejné okouzlení s něžností

Neodolatelná dřevitě-kořeněná vůně L’Amoureux 6, kterou by měl vlastnit romantický rytíř, pro kterého roztaje srdce každé dívky. Sametový kouř a měkkost ukrytá ve flakonu dodá intenzivní pocit vášně a svádění. Bylinné akordy evokují výbuch energie a citrusová svěžest s malou dávkou růžového pepře, kardamonu a jalovce dohraje poslední tóny této symfonie.

CERRUTI – čistota vytváří styl

Mrazivě chladivá máta dostává novou podobu v pánské novince Cerruti 1881 Edition Blanche Pour Homme. Zelené a lehce kořeněné listy máty vytváří dokonalou kompozici, která nechává postupně vyniknout bergamot, levanduli, mandarinku, rozmarýn, černý rybíz a v neposlední řadě cedrové dřevo.

o.31413

Zdroj fotografií: 1, 2, 3, 4, 5

Marketing manager