• Beauty  • Fenty Beauty přichází s řadou zaměřenou na péči o pleť

Fenty Beauty přichází s řadou zaměřenou na péči o pleť

Značku Fenty Beauty, která byla založena zpěvačkou Rihannou, už Vám asi nemusíme dlouze představovat. Od roku 2017, kdy poprvé spatřila světlo světa, si vede Fenty Beauty totiž více než dobře a těší se velké oblíbenosti, nyní se však rozhodla rozšířit svoje dosavadní pole působnosti a to od dekorativní kosmetiky ke kosmetice pečující, která pomalu ale jistě přebírá žezlo kosmetického průmyslu. Jaké novinky tedy Fenty Beauty přináší?

 „Fenty Skin je mou vizí zcela nové podoby pečující kosmetiky – Šlo mi o to vytvořit produkty, které skutečně fungují, takové, které se snadno používají a které jsou určeny opravdu pro každého.“ – Rihanna

“Svěží, nenucená a hlavně účinná pečující kosmetika pro všechny“

Novinková značka pečující kosmetiky dostala název Fenty Skin a vznikla ve spolupráci s Kendo Brands (které spadají pod koncern LVMH). Jedná se zatím o tři produkty, které Rihanna představila již v průběhu prázdnin. Jsou jimi:

  • Total Cleans’r Remove-It-All Cleanser ($25) – odličovač makeupu, který si hravě poradí i s voděodolnými produkty a který nevysušuje pleť
  • Fat Water Pore-Refining Toner Serum ($28) – toner/sérum, který cílí na póry, zlepšuje vzhled pigmentových skvrn, rozjasňuje, vyhlazuje a eliminuje loupající se pokožku
  • Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 Sunscreen ($35) – vyživující a lehký opalovací krém, bez oleje, dodává pleti lehce narůžovělý nádech a je prakticky neviditelný na všech odstínech pokožky. Účinně bojuje proti dehydrataci, barevným změnám, černým tečkám a také je “makeup-friendyl“, což znamená žádné loupání ani nežádoucí změny vašeho makeupu. Nespornou výhodou je “refillový“ (znovuplnitelný) systém produktu.

Společným znakem všech těchto produktů je čistě přírodní, veganské složení a jednotlivé složky v nich obsažené neobsahují lepek ani olej. Dále jsou obohaceny o výtažky z barbadoské třešně, kokosu a čerstvých pouštních melounů, ve složení také nesmí chybět kyselina hyaluronová nebo čím dál více oblíbenější niacinamid. Balení jednotlivých výrobků je velice elegantní, nadčasové a samozřejmě recyklovatelné.

Ambasadorem značky je Sean Garrette, přední odborník na péči o pokožku a kosmetiku.

https://www.instagram.com/p/CEzzYCdsvEA/

Všechny produkty z řady Fenty Skin jsou dostání již nyní na oficiálních stránkách e-shopu, takže pokud se vám nechce čekat, než budou k dostání u nás, neváhejte s jejich objednáním.

Zdroje: 1, 2, 3, 4