• ppl talk  • Filip Jankovič a jeho zážitky z Cuby!

Filip Jankovič a jeho zážitky z Cuby!

Po deseti letech od jeho účasti v soutěži Česko hledá Superstar ho známe jako “tanečníka na jehlách“ a absolutního fashionistu! Spolupracoval s nejednou celebritou ze západního showbusinessu a dnes nám prozradil jak a kde tráví jeho nejoblíbenější letní dovolenou!

Já nejsem typ člověka, který na dovolené vylehává v resortu. Potřebuji cestovat a danou krajinu poznávat. Ale pokud chcete spojit relax a úžasné cestování dohromady, pak doporučuji letět na Cubu, kde jsem byl už 2 krát. Bílejší a krásnější pláže snad ani jinde nenajdete. K tomu fantastičtí lidé, skvělé jídlo, nádherná příroda a mně ještě jako tanečníkovi imponuje jejich láska k zábavě a k tancování kdekoliv a kdykoliv.

Když jsem tam byl naposledy se ségrou, poznali jsme místního kluka, kterému jsme nabídli, jestli by nás jeden celý týden nezvozil po domácích místech. Měli jsme tak možnost spát přímo v rodinných místech lidí, koukat se s nima na telenovely, vstávat v 5.00 hodin ráno na řev kohoutů a jíst domácí omeletu s právě nasbíraných vajec od slepic. Skvělý zážitek.

Pokud se tam chystáte, tak bych určitě nevynechal místní kluby ve Veranasi, kde si zaručeně zatancujete s domácími tak, že budete ždímat propocené věci. Návštěva hlavního města Havany je nutností. Doporučuji si zajít na zmrzlinu nebo jiné dobrůtky do vyhlášeného Creme El Naranjal. Také přehlídka hotelu Nacional de Cuba je dechberoucí zážitek.

13444259_10154306887767904_1823508154_n

Foto: Archiv Filipa Jankoviče