• Lifestyle  • Fitness blíže k lidem, splnění cílů a novým zážitkům. Form Factory se rozšiřuje!

Fitness blíže k lidem, splnění cílů a novým zážitkům. Form Factory se rozšiřuje!

Form Factory, přední síť fitness center v České republice, oznamuje další krok ve svém rozvoji s otevřením nové pobočky v Letňanech. Tato nová lokalita nabízí nejen špičkově vybavené prostory pro cvičení, ale také zcela novou koncepci a služby, které mají za cíl přiblížit fitness a zdravý životní styl ještě více lidem.

S prosincovým otevřením fitness centra v OC Letňany se Form Factory rozšiřuje na další místo v Praze, nabízející komplexní fitness zážitek na dvou patrech. Nová pobočka představuje širokou škálu nových možností pro klienty, včetně finské sauny, solária a tří sálů pro skupinové lekce, kde se můžete zapojit do různorodých tréninkových programů.

„Naším posláním je dělat fitness dostupnější a přinášet nové inovativní služby, které podporují zdravý životní styl. Věříme, že tato nová lokalita poskytne našim klientům nejen prostor pro cvičení, ale také příležitost k relaxaci a regeneraci,“ uvedl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Form Factory.

Nabídka nového fitness centra v Letňanech zahrnuje špičkové vybavení, moderní prostředí a širokou škálu tréninkových možností, které odpovídají potřebám jak začátečníků, tak pokročilých sportovců. Zároveň se otevření této pobočky řadí do plánu expanze Form Factory, který předpokládá otevření dalších center v příštím roce.

„S touto novou lokalitou jsme rádi, že můžeme poskytnout širokou škálu služeb a přiblížit fitness ještě více lidem. Naše budoucí plány zahrnují otevření dalších poboček, abychom oslovili ještě více lidí a přispěli k zdravějšímu životnímu stylu našich klientů,“ dodal Rezek.

Nová pobočka Form Factory v Letňanech je od 13. prosince otevřena pro veřejnost a těší se na všechny, kteří chtějí objevit nový svět fitness, zdraví a aktivního životního stylu.

Ale to není vše! Form Factory je hrdé na partnerství s Les Mills, což umožňuje nabídnout téměř nekonečný výběr skvělých skupinových lekcí. Ve zdejších sálech můžete navštívit lekce jako Les Mills Bodyattack, Les Mills Bodybalance nebo Les Mills Spinning – to vše v atraktivním prostředí, které dýchá energií a inspirací.

Nemůžete se dočkat? Již nyní jsou v prodeji vstupenky na exkluzivní event Form Factory Les Mills Day 2024, který se koná 8. června. Přidejte se a zažijte nezapomenutelný den plný motivace, energie a nových přátel.

Zdroj: Form Factory