• Fashion News  • FREY WILLE slaví!

FREY WILLE slaví!

Je celosvětově známa pro svou autentičnost uměleckých vzorů a pro výběr krásných barev aplikovaných na špercích, hodinkách a kolekcích. Byla založena v roce 1951 vídeňskou umělkyní Michaelou Frey, která tvořila umělecké artefakty a šperky ze smaltu, které byly ručně dekorované. V roce 1970 Frey začala spolupracovat s Friedrich Wille, který po její smrti v roce 1980 převzal celý podnik.

Frey Will je celosvětově uznávaná luxusní značka, s více jak 80 obchodů v 16 zemích a na 3 kontinentech a s 1000 partnerských obchodů. Tyto obchody najdete pouze na prestižních adresách v Paříži, Miláně, Londýně, Hamburgu, Tokyu, Hong Kongu, Dubaii, Moskvě a také v Praze.

4_1396639042

I my jsme potěšeni, že tato značka u nás oslaví 10. narozeniny se třemi prodejnami Freeport Znojmo, Prag Airport a Ulice Na Příkopě v Praze.

Umělecké šperky se zdůrazňují v designu spolu s kombinací smaltu a bílým či žlutým pozlacením a výjimečností. Tato jedinečnost FREY WILLE vrhá na šperky jedinečnost v luxusnosti. Filozofie v této firmě je ojedinělá časově i množstevně a důraz na exkluzivní distribuci v Evropě, Asii, Austrálii a USA. Šperky svoji jedinečnost nachází v historii, v umělcích a v nekonečných počtech náčrtů. Realizace některých šperků trvá až 2 roky. Vše totiž záleží na naprostém promyšlení až po samostatnou realizaci kreseb. Každý detail je nekonečně zkoumán, proto tyto šperky dobývají luxusní pole všech metropolích.

Pokud chcete i vy patřit do světa originality a luxusu. Určitě bych neváhala a při 10. výročí si nějaký originální kousíček pořídila. S motivy světových malířů: Alfons Mucha, Claude Monet, Gustav Klimt, Friedensreich Hundertwasser. Ornamenty inspirované starým Egyptem, Řeckem nebo Benátkami i uměním dneška. Důraz na absolutní uměleckou autentičnost.

Oficiální Stránky FREY WILLE : http://www.frey-wille.com/