• Events  • Grace’n’Glamour VIII.

Grace’n’Glamour VIII.

Móda, šperk, doplňky, design. Mnohé z toho, po čem ženy touží nejen o Vánocích. To vše najdete v sobotu 28. listopadu v prostorách Novoměstské radnice v Praze. Prodejní výstava Grace’n’Glamour nabídne již po osmé originální, kvalitní a cenově dostupné kousky těm, jež chtějí vybočit z davu a nespokojí se s nabídkou, kterou módní trh přináší do českých obchodů.

Grejs, jak se akci začalo říkat mezi pravidelnými návštěvnicemi i vystavujícími, představí kolekce dvaceti návrhářů a šperkařů, jejichž tvorba je určena ženám, které mají rády osobitost a pro něž je móda vyjádřením životního stylu. Skvělá příležitost jak si udělat radost a první adventní víkend věnovat jen pro sebe. Novoměstská radnice vám k tomu poskytne dokonalé zázemí plné módy, šperků, doplňků a zajímavých lidí.

BELIÉRE

BELIÉRE

Navíc bude předvánoční Grejs doplněna o soutěž Grace Idea! o nejkrásnější autorský model na téma Mrazivá zimní noc. Vítěze pak určí porota složená z fashion redaktorů, mediálních partnerů a stálého patrona akce, herce Jana Čenského. Modely z této limitované kolekce mohou obohatit právě váš šatník.

Vystavovat budou mimo jiné 27jewelry * Alena Heinrichová * Beliére * Elisha * Jana Minaříková * Marie Bernotová * Mju. * Mooyyy * Nikola Zezulová * Nomio * Nora Lee * Šárka Moravová * Tomáš Holub * Veronika Bijok * Zuzana Lešák Černá * Zuzana Studenovská

Pokud se ráno probouzíte do situací, že se na pracovním obědě s potenciálním klientem musíte předvést v co nejlepším světle, večer vás čeká návštěva divadelní premiéry, před kterou budete zdolávat cestu přes dětské hřiště se svojí nejmladší ratolestí a z toho všeho byste měla vyjít jako dokonalá žena, setkání s českými návrháři a jejich aktuálními kolekcemi byste si neměla nechat ujít.

Save the date 28.11.2015! Vidíme se v Novoměstské radnici (Karlovo nám. 1/23, 120 00 Praha 2) od 11.00 do 20.00 h, vstup volný.