• Lifestyle  • Hedvábná elegance a romantická krajka: V čem trávit zimní chvíle doma?

Hedvábná elegance a romantická krajka: V čem trávit zimní chvíle doma?

Začalo období mrazu i sněhové pokrývky a z postele nás proto jen tak někdo nedostane. Ať si říká kdo chce, co chce, nejoblíbenějším stylovým doplňkem jsou teď domácí soupravy anebo pyžama. Ale i v něm se musí každá cítit svá a žensky. Vsadíte na pohodlí nebo se necháte zlákat hedvábným leskem? 

Romantická krajka

My ženy jsme romantické duše odjakživa. A doma si tyto chvíle chceme užít i v pohodlném oděvu. Kombinace modalu a vlny zajistí při domácím lenošení maximální pohodlí. Když je navíc set laděn do jemných romantických linií prošitých něžnou krajkou, která z nás by v pyžamu nezůstala dobrovolně? 

Hedvábně lesklé

Slavnostní okamžiky doma je třeba si užít s grácií. A je jedno, jestli oblečete pyžamo, nebo ne. Komplet košile s vázačkou a splývavých kalhot letos jednoznačně nejvíce v kolekcích nočního programu vítězí. Ty z vás, které se nebojí projevit ženskou svůdnost, doporučujeme odhodit klasické komplety a přiklonit se k variantě noční košilky s hedvábným leskem. Rafinovaná kolekce značky Lisca v sobě ukrývá kombinaci jednoduchého designu a hedvábného lesku, kterému dominují kontrastní zelené paspulky.

Sametová petrolej

Pyžamové košile s vázáním jsou letošním trendem v kolekcích nočního prádla. Špetku decentnosti a neskonalé elegance při domácím lenošení dodá luxusní samet v kombinaci s petrolejovou barvou. V zimním období zdůrazní okamžiky plné sofistikovanosti a elegance.   

Zdroje fotografí: Unsplash, archivy firem